کدخبر: ۳۰۹۵۴۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تازه‌ترین جزئیات کشته شدن خلیفه داعش

تازه‌ترین جزئیات کشته شدن خلیفه داعش

اقتصادنیوز: با گذشت ساعاتی از انتشار خبر کشته شدن سرکرده داعش اطلاعات و جزئیات جدیدی درباره نحوه کشته شدن او منتشر شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، امروز 5 آبان ماه سال جاری رسانه های خبری آمریکا از کشته شدن ابوبکر البغدادی خبر دادند که تا کنون واکنش گسترده ای تنها در سطح اخبار داشته است، رهبران کشورهای اروپا و حتی سیاستگذاران آمریکایی هنوز واکنشی به مساله نداشته اند.

در جزئیات کشته شدن او آمده است که البغدادی در باریشای سوریه مخفی بوده است. 

نیروهای ویژه دلتافورس قبل از حمله زمینی به خانه محل استقرار البغدادی عملیات هوایی خود را با استفاده از جنگنده و پهپاد در منطقه باریشا در شمال غرب سوریه انجام داده و سپس بوسیله بالگرد نیروهای خود را به زمین نشاندند.

 نیروهای ویژه نیز پس از حمله به ساختمان بمباران شده، شواهد و مدارک را با خود برده و حالا منتظر جواب آزمایش دی ان ای هستند تا ببینند جسد ابوبکر البغدادی در میان آنها است یا خیر.

در همین باره کانال تلگرامی توئیت پرس،   طی آخرین جزئیات گزارش داد:  خانواده بغدادی در حال فرار به سوی ترکیه مورد هدف قرار گرفته و بغدادی نیز در محل اختفا، خود را منفجر کرده است.

 حضور ابوبکر البغدادی در 5 کیلومتری مرز ترکیه قابل تامل بوده و تلاش دو همسر و خانواده البغدادی برای فرار به سوی ترکیه حین حمله دلتافورس به محل اختفای بغدادی نیز جالب توجه است.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند