شکایت سامسونگ از ال جی برای تبلیغات ناعادلانه!

کدخبر: 309626
​اقتصاد نیوز:در تازه‌ترین تحولات جنگ بین دو غول کره‌ای، خبر شکایت سامسونگ از ال جی بابت تبلیغات ناعادلانه برای نشان دادن عیوب تلویزیون QLED و 8K این شرکت به گوش می‌رسد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از گجت نیوز،  BusinessKorea نوشت سامسونگ الکترونیکس یک شکوایه‌ی حقوقی را بابت تبلیغ اخیر تلویزیون OLED ال جی، علیه ال جی الکترونیکس تنظیم و به کمیسیون ارتباطات کره تقدیم کرده است. این شرکت می‌گوید که ال جی الکترونیکس قانون «برچسب منصفانه و تبلیغات عادلانه» و همچنین قانون «تجارت عادلانه» را نقض کرده است. به ادعای سامسونگ، تبلیغات اخیر ال جی نشان دهنده‌ی عیوب تلویزیون QLED و تلویزیون 8K شرکت سامسونگ است. به طور واضح‌تر، در شکایت سامسونگ آمده است که ال جی برای تبلیغ تلویزیون خود، تولید رنگ مشکی در تلویزیون سامسونگ را زیر سوال برده است.

سامسونگ می‌گوید که این ادعای ال جی هیچ مبنا و اساسی نداشته و هیچ مبالغه‌ای در عملکرد رنگ تلویزیون‌های این شرکت وجود ندارد. ال جی نیز در پاسخ به شکایت سامسونگ اینچنین گفته است که «ما معتقدیم FTC پاسخی به ما می‌دهد تا ببینیم آیا فریب‌کاری در تبلیغات سامسونگ وجود دارد و آن‌ها قوانین تجارت عادلانه و تبلیغات منصفانه را نقض کرده‌اند یا خیر.

بر اساس گزارش‌ها، اقدام سامسونگ در جهت خلاف دادخواست قبلی ال جی است. ال جی دادخواستی با مضمون «اغراق و گمراه کننده بودن تلویزیون QLED سامسونگ» و «بازاریابی مشتری فریبانه» را علیه این شرکت کره‌ای تنظیم کرده بود. ال جی همچنین ادعا کرده بود که تلویزیون 8K سامسونگ مانند یک تلویزیون LCD است.

پایان بی‌سرانجام شکایت سامسونگ از ال جی و بلعکس!

به نظر می‌رسد روز به روز بر آتش جنگ دو برند بزرگ سازنده‌ی تلویزیون کره‌ای افزوده می‌شود و این دعوا تمامی ندارد. باید دید این راهی که دو شرکت سامسونگ و ال جی در پیش گرفته‌اند، آیا به پیشرفت آن‌ها خواهد انجامید یا فقط باعث خسته شدن و درجا زدنشان می‌شود!

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما