کدخبر: ۳۱۰۱۳۸ لینک کوتاه

خبرگزاری فرانسه گزارش داد؛

برنامه ترامپ پس از خداحافظی از کاخ سفید

اقتصادنیوز؛ خبرگزاری فرانسه گزارش داده است که دونالد ترامپ قصد دارد پس از اتمام دوره ریاست جمهوری‌اش از کاخ سفید به "پالم بیچ" در فلوریدا نقل مکان کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، با بیان این که در زادگاه خود یعنی شهر نیویورک، با او برخورد مناسبی نشده است، اظهار کرد که وی و خانواده‌اش می‌خواهند پالم بیچ را به عنوان محل سکونت اصلی‌شان انتخاب کنند.

رئیس جمهوری آمریکا در صحفه توییتری خود نوشت: من نیویورک و نیویورکی‌ها را خیلی دوست دارم و همیشه این گونه خواهد بود ولی متاسفانه با وجود این که میلیون‌ها دلار به عنوان مالیات به شهرداری، جوامع محلی و دولت هر ساله پرداخت می‌کنم توسط نمایندگان شهر و دولت بسیار بد با من برخورد شده است.

وی با اظهار این که افراد کمی شاهد این گونه برخورد بوده‌اند، گفت: من از این تصمیم متنفرم ولی این تصمیم برای همه افرادی که به آنها مربوط می‌شود خوشایندتر است. من به عنوان رئیس جمهور همیشه برای کمک به نیویورک و ساکنین فوق‌العاده‌اش حضور خواهم داشت و این شهر جایگاه خاصی در قلب من دارد.

به گزارش نیویورک تایمز، دونالد ترامپ و همسرش ملانیا در ماه سپتامبر گذشته به اداره مالیات اعلام کرده بودند که پالم بیچ محل سکونت اصلی آنها می‌باشد.

این روزنامه همچنین تاکید کرده است که به گفته یک منبع که خواست نامش فاش نشود براساس محاسبات رئیس جمهوری آمریکا این مکان در فلوریدا از لحاظ مالیاتی برای او بهتر است. این در حالی است که کاخ سفید هیچ گونه اظهار نظری در این رابطه نکرده است.

در حقیقت، ترامپ از زمانی که به مقام ریاست جمهوری رسیده است علاوه بر کاخ سفید، ۹۹ روز را در مجموعه خود "مارالاگو" در ایالت فلوریدا گذارنده است، در حالی که فقط ۲۰ روز در آپارتمانش در برج ترامپ واقع در مرکز منهتن سکونت داشته است.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند