کدخبر: ۳۱۰۴۵۶ لینک کوتاه

شرایط فروش جک اس ۵ در آبان ۹۸

​اقتصاد نیوز:شرایط فروش جک اس ۵ در آبان ۹۸ اعلام شد. شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده محصولات جک در ایران، خودرو جک S۵ را در آبان ۹۸ به بازار عرضه می‌کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از گجت نیوز، شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی محصولات شرکت چینی JAC در ایران، خودرو جک S5 را در آبان 98 به فروش می‌رساند. در این طرح فروش قیمت این کراس اوور چینی 299 میلیون تومان اعلام شده است و سود مشارکت 18 درصد و سود انصراف نیز 12 درصد خواهد بود. برای این بخشنامه فروش 1 درصد ماهانه نیز برای تاخیر در تحویل خودرو در نظر گرفته‌اند. موعد تحویل خودرو بر اساس نوع فروش تیر 99 و شهریور 99 خواهد بود. این طرح فروش از 12 آبان شروع شده و تا پایان آبان 8 یا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. در ادامه جزئیات شرایط فروش جک اس 5 در آبان 98 را مشاهده می‌کنید:

توضیحات:

خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نخواهند شد و هزینه آن در زمان صدور دعوتنامه به مبلغ اقساط اضافه می‌شود.

سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی می‌ماند و فقط با تسویه حساب نهایی سند خودرو آزاد خواهد شد.

کلیه هزینه‌ها، مالیات‌ها، بیمه شخص ثالث، مالیات ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را به عهده مشتری و مصرف‌کننده گذاشته است طبق تعرفه‌های سال 1398 محاسبه شده است و بدیهی است در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو، مابه‌التفاوت به عهده مشتری خواهد بود.

شرایط فروش جک اس 5 – آبان 98

شرایط فروش جک اس 5

 

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند