کدخبر: ۳۱۳۴۰۸ لینک کوتاه

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الغدیر یزد مطرح کرد

واهمه دشمن از اشاعه فرهنگ بسیجی در جهان

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الغدیر یزد بابیان اینکه بسیجی بودن یک افتخار بزرگ است گفت: امروزه دشمن نسبت به اشاعه فرهنگ بسیجی در سطح جهان‌نگرانی و واهمه دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بهاباد، حجت‌الاسلام علی گندمی در نشست ضابطین نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بهاباد ضمن تبریک هفته بسیج و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، گفت: بسیج در مسائل سیاسی و جناح‌بندی‌ها، صف‌بندی‌ها وارد نمی‌شود ولی درعین‌حال آگاه است و بصیرت در آن‌یک اصل است و دوست را از دشمن می‌شناسد و اسیر خواسته‌های گروهی نمی‌شود.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الغدیر یزد افزود: امروز هم بسیج اگر احساس کند که منافقان و دشمنان نظام قصد نفوذ در عرصه‌های تصمیم‌گیر و نفوذ سیاسی و اقتصادی و فرهنگی دارند به جد با آن‌ها مقابله می‌کند و پیش از اینکه فتنه دیگری اتفاق افتد نقشه‌ها و اهداف آن‌ها را خنثی خواهد کرد و این میسر نمی‌شود مگر باروحیه ایمان و عشق به خداوند و ولایت و داشتن روحیه فداکاری و سخت‌کوشی و روحیه علمی و داشتن تحلیل صحیح از شرایط و بصیرت.

وی بابیان اینکه کالبد بسیج جسم ما و روح آن ایمان، تعهد و بندگی نسبت به خدا است و کسی که می‌گوید بسیجی‌ام ولی اهل نماز و ادب نیست، بسیجی نام ندارد گفت: اولین شرط بسیجی بودن عبودیت و دومین شرط نیز اطاعت از اهل‌بیت و ولایت‌فقیه است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الغدیر یزد با اشاره به اینکه عمل بسیجی باید خالصانه باشد، افزود: بصیرت نیز از ویژگی‌های یک بسیجی است و پرفایده و کم‌هزینه بودن را نیز باید به این خصوصیات اضافه کرد.

گندمی بابیان اینکه بسیج یک اندیشه، یک فکر و یک منطق است افزود: بسیج صرفاً یک حرکت احساسی نیست، یک منطق قوی پشت سر بسیج وجود دارد.

وی اظهار داشت: بسیج بازوی فرهنگی انقلاب به شمار می‌رود و ما برای تحقق آرمان‌های نظام اسلامی نیازمند استفاده از این ظرفیت هستیم.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الغدیر یزد در پایان با اشاره به اینکه امروز تفکر بسیجی نه‌تنها در سطح کشور بلکه در جهان بر دوست و دشمن واضح و صادرشده است افزود: بسیج و تفکر بسیجی موجب نگرانی دشمنان و ایجاد امنیت خاطر اهل ایمان می‌شود و ظرفیتی بیشتر از این دارد که باید به آن توجه کنید.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند