کدخبر: ۳۱۳۷۰۴ لینک کوتاه

مسواک زدن مسافر روی سکوی مترو + عکس

اقتصاد نیوز:فقر فرهنگی، جغرافیا و مکان خاصی نمی‌شناسد و ممکن است در همه جا دیده شود. البته ممکن است در برخی کشور‌ها میزان آن بیشتر و در برخی دیگر میزان آن کمتر باشد. با این حال نمی‌توان فقر فرهنگی را فقط مختص یک جغرافیای خاص دانست. اتفاقی که به تازگی در یکی از ایستگاه‌های قطار انگلیس رخ داده، صحت این ادعا را تأیید می‌کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران،انتشار تصاویری که یک پسر جوان را در حال مسواک زدن روی سکوی ایستگاه راه آهن Euston (یوستون) لندن نشان می‌دهد، خبرساز شده است. در تصاویر منتشر شده این پسر جوان پس از اتمام مسواک زدن محتویات دهان خود را روی کف سکوی ایستگاه پرتاب می‌کند. این تصاویر ابتدا توسط کاربری با نام "ملیسا ترمیدور" با کپشن "رفتار منزجر کننده " در توئیتر به اشتراک گذاشته شد. این کاربر در توضیح این ویدئو نوشت: "این مرد جوان نه تنها اقدام به مسواک زدن روی سکوی ایستگاه قطار کرد، بلکه مرتبا روی سکوی ایستگاه آب دهان پرتاب می‌کرد. "

279851_534

این تصاویر پس از انتشار در توئیتر ۱۳۰۰ لایک و همچنین ۷۰۰ کامنت دریافت کرد. بسیاری از کاربران با تأیید نظر ملیسا، موافقت خود را با نظر او اعلام کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "واقعا این جوان روی سکوی ایستگاه قطار مسواک زد؟ بی‌فرهنگی محض. " یکی دیگر از کاربران با شرح خاطره‌ای دیگر از یک رفتار منزجرکننده در داخل مترو نوشت: "یک روز من کنار مردی در داخل مترو نشسته بودم که در حال کوتاه کردن ناخن‌های خود بود. این رفتار‌ها واقعا غیرقابل قبول و منزجر کننده است. مکان‌های عمومی محل پرداختن افراد به نظافت شخصی نیست. "

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند