کدخبر: ۳۱۵۲۷۳ لینک کوتاه

آمریکا دچار اپیدمی سیفون توالت شده است!

پیام عجیب ترامپ به مردم آمریکا؛ سیفون توالت را کمتر بکشید!

اقتصادنیوز؛ «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا در اثنای تنش‌های داخلی بر سر پرونده استیضاح، در سخنانی عجیب با بیان اینکه «آمریکا دچار اپیدمی سیفون توالت شده است»، گفت: «مردم به جای یک بار، ۱۰ تا ۱۵ بار سیفون توالت خود را می‌کشند. در این صورت، آب بیشتری مصرف می‌شود!»

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ رئیس‌جمهوری آمریکا در جمع خبرنگاران، به‌رغم تهدید استیضاح و بحران‌های داخلی و خارجی، دشمن جدیدی را برای افکار عمومی آشکار کرد؛ فشار آب ضعیف در پی قوانین محافظه‌کارانه.

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا، معتقد است که آمریکا دچار اپیدمی سیفون توالت شده است. 

وی روز گذشته -‌جمعه- در جمع خبرنگاران، به‌رغم تهدید استیضاح و بحران‌های داخلی و خارجی، دشمن جدیدی را برای افکار عمومی آشکار کرد: فشار آب ضعیف در پی قوانین محافظه‌کارانه. 

ترامپ در جمع فعالان تجاری گفت: «مردم به جای یک بار، ۱۰ تا ۱۵ بار سیفون توالت خود را می‌کشند. در این صورت، آب بیشتری مصرف می‌شود».

وی افزود که دولت در این زمینه مشغول سرمایه‌گذاری است: «سینک‌ها و دوش‌ها را با دقت بررسی می‌کنیم». رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین عنوان کرد که دستور بازبینی شماری از قوانین ذخیره آب را در چندین زمینه داده است. 

ترامپ ادامه داد: «وقتی وارد ساختمان‌های جدید می‌شوید، خانه‌هایی که استانداردهایی برای خود دارند، می‌بینید که هیچ آبی پیدا نمی‌شود. نمی‌شود درست دست خود را شست و آب خیلی کمی از شیر بیرون می‌آید. نتیجه نهایی هم این است که شیر را همین‌طور باز می‌گذارید تا دست‌تان را بشویید و در نهایت همان‌اندازه آب مصرف می‌شود.»

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند