کدخبر: ۳۱۶۴۷۶ لینک کوتاه

ادعای نتانیاهو:

حزب الله بازوی اجرایی ایران در لبنان است

اقتصادنیوز؛ بنیامین نتانیاهو در واکنش به سخنان اخیر یک مقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز گفت که حزب الله بازوی اجرایی ایران در لبنان است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ نخست وزیر رژیم اسرائیل در نشست روز یکشنبه کابینه این رژیم «نیروی مقاومت حزب الله» و «لبنان» را تهدید کرد.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست» «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل در آغاز نشست کابینه گفت: «اگر حزب الله جرات حمله به اسرائیل را داشته باشد، این سازمان و  کشور لبنان که اجازه چنین حمله‌ای را از قلمروی خود داده است بهای سنگینی را  پرداخت خواهند کرد.»

نتانیاهو در واکنش به سخنان اخیر یک مقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز گفت که حزب الله بازوی اجرایی ایران در لبنان است.

نتانیاهو در حالی این سخنان را بیان کرد که مقامات حال و اسبق این رژیم بارها به قدرت رزمی حزب الله اشاره کرده اند.

در گزارش  اخیر اندیشکده «جینسا»»که در آن نظامیان ارشد سابق آمریکایی و صهیونیست‌ها  حضور دارند، به قدرت شلیک موشک‌های حزب الله لبنان و تهدید جدی و متفاوت با گذشته علیه سرزمین‌های اشغالی در صورت بروز نبردی در آینده اشاره شده است.

به نوشته جروزالم پست، نتانیاهو در این جلسه به برگزاری سومین انتخابات در  فلسطین اشغالی اشاره کرد.

نخست وزیر رژیم اسرائیل همچنین پیروزی «بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس را به وی تبریک گفت و آن را پیروزی واضح در نبرد علیه یهود ستیزی خواند.

نتانیاهو در خصوص پیروزی جانسون گفت که انتظار دارد همکاری با نخست وزیر انگلیس در سال‌های آتی برای تقویت روابط بین اسرائیل و بریتانیا در زمینه‌های مختلف از جمله امنیتی و نبرد با تروریسم ادامه دهد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند