کدخبر: ۳۱۶۶۶۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
پدر خواننده مشهور پاپ؛ فرزندم در نوجوانی تحت آزار و اذیت جنسی قرار داشت

پدر خواننده مشهور پاپ؛ فرزندم در نوجوانی تحت آزار و اذیت جنسی قرار داشت

اقتصادنیوز: متیو ناولز پدر خواننده مشهور؛ بیانسه اخیرا در گفتگویی با شبکه تلویزیونی Viad به نکاتی تکان دهنده درباره زندگی دخترش بیانسه اشاره کرده است که تا کنون مسکوت باقی مانده بود.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، بیانسه برنده 23  جایزه گرمی و رکورددار  فروش بیش از 100 میلیون آلبوم در سراسر جهان است و بدون شک یکی از تأثیرگذارترین چهره های تاریخ موسیقی پاپ محسوب می شود. اما هرگز تا کنون درباره آزار و اذیت جنسی بیانسه سخنی مطرح نشده بود.

اکنون پدر بیانسه؛ متیو ناولز به صراحت اعلام کرده که دخترش بیانسه و همکار او کلی رولند در سنین پایین تحت آآزار جنسی بوده اند. متیو که به عنوان مدیر ضبط موسیقی با دخترش همکاری می کرد در این گفتگو اشاره کرد که دخترش و کلی رولند عضو گروه Destiny بودند و پس از پیشرفت این گروه همکاری هایی را با گروه های دیگر آغاز کردند.

او گفت: " آنها در آن زمان حدود 16 سال داشتند یعنی زیر سن قانونی بودند و من با صراحت می گویم که این دو دختر به طور دائم توسط دو نفر از اعضای گروه Jagged Edge مورد آزار و اذیت قرار می گرفتند."

پدر خواننده مشهور پاپ افشا گری کرد: «بیانسه» در نوجوانی تحت آزار و اذیت جنسی قرار داشت

گروهی که پدر بیانسه به آن اشاره دارد، یک گروه  R&B است و از موسیقیدانان سیاه پوست تشکیل شده است. البته متیو ناولز بحث تجاوز را از آزار جدا کرد و گفت، من نمی گویم دختران با تجاوزهای پیاپی رو به رو بودند، اما کاملا مطمئنم هر دو دختر بارها از سوی اعضای گروه مذکور مورد آزار قرار گرفته و دقیقا اذیت شده اند. اصطلاح" آزار جنسی "ممکن است برای برخی به معنای تجاوز کامل باشد. من آزارهای مربوط به آنها را از توهین کلامی تا برخی رفتارهای تحقیر آمیز جنسی و یا حرکات مستهجن طبقه بندی می کنم."

تا این لحظه بیانسه، کلی و گروه jagged Edge  هیچ واکنشی به روایت پدر بیانسه نشان نداده اند.


 
این مطلب برایم مفید است
41 نفر این پست را پسندیده اند