کدخبر: ۳۱۶۸۴۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
بازگشت بردپیت به یک رابطه قدیمی؟

بازگشت بردپیت به یک رابطه قدیمی؟

اقتصادنیوز: تقریبا ۱۵ سال از زمانی که برد پیت و جنیفر آنیستون جدایی خود را رسما اعلام کردند می گذرد و با این وجود بسیاری از افراد هنوز امیدوارند که این دو نفر به یکدیگر باز گردند.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل انتخاب، با وجود این که جنیفر آنیستون و برد پیت مدت هاست از یکدیگر جدا شده اند و پیت در این فاصله یک بار ازدواج کرده است، اما رابطه دوستانه بین پیت و آنیستون قطع نشده است.

پس از جدایی برد پیت از آنجلینا جولی طی یک سال اخیر شایعات متعددی از روابط وی با زنان مختلف مطرح شد. گرچه پیت اخیرا تمامی این شایعات را تکذیب کرده است، اما نمی تواند منکر رابطه صمیمی و دوستانه خود با جنیفر آنیستون شود. زنی که سالها با او زندگی کرد و بسیاری از مخاطبان این دو نفر را بهترین زوج هالیوودی می دانستند.

برد پیت  و جنیفر آنیستون دوباره عاشق شده اند؟

اکنون یک منبع آگاه و نزدیک به این زوج سابق فاش کرده که جنیفر آنیستون در جشن آخر هفته گذشته(تولد) میزبان برد پیت بوده است. گرچه مهمانهای دیگری نیز در این مراسم حضور داشتند که می توان به تام هنکس، ریتا ویلسون ، کیت هادسون، دنی فوجیکاوا ، لیزا کودرو و ریس ویترسپون اشاره کرد. با این حال، حضور برد پیت بین مهمانها معنا و مفهومی خاص دارد.

بر اساس اطلاعات فاش شده، برد پیت از اولین مهمانها بوده و تا لحظه آخر مهمانی نیز در جمع مهمانها حضور داشته است. جالب است بدانید این دو نفر احتمالا در هفته های آتی باز هم یکدیگر را می بینند چرا که هر دو نامزد دریافت جوایز گلدن گلوب و برخی دیگر از جشنواره  های معتبر هستند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند