کدخبر: ۳۱۷۴۲۴ لینک کوتاه

عباس عبدی: مجلس آینده چوب لای چرخ دولت خواهد گذاشت

اقتصادنیوز :تحلیلگر اصلاح‌طلب می‌گوید: برای ترکیب مجلس آینده باید انتظار یک ترکیب غیراصلاح‌طلبی داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، عباس عبدی در بخشی از گفتگوی خود  درباره پیش‌بینی‌اش از ترکیب مجلس آینده گفت: برای ترکیب مجلس آینده باید انتظار یک ترکیب غیراصلاح‌طلبی داشت. اما اینکه جریان سوم، رادیکال یا غیررادیکال شکل بگیرد، قابل پیش‌بینی دقیق نیست، چون این افراد در یک میدان شفاف و منضبط رفتار نکرده‌اند که قابل قیاس باشند.

مجلس بعدی یک مدت علیه دولت حرف می‌زنند و چوب لای چرخ دولت می‌گذارند و تنش ایجاد می‌کنند و بعد هم دولت بعد از تابستان سال آینده در سرازیری می‌افتد، تا به انتخابات ۱۴۰۰ برسیم فقط در سراشیبی احتضار قرار می‌گیرد. 

 وی افزود: اینکه تندروهای اصولگرا هم شانس دارند یا ندارند، نمی‌توانم پیش‌بینی دقیقی کنم، اما ممکن است برای برخی از آنان پرونده‌های جدی فساد ایجاد شود، یا اینکه پرونده‌های انحرافی دیگری برای آنان ایجاد شود و واقعا نمی‌دانم آنها تائید یا ردصلاحیت می‌شوند. چون از سیاست رسمی در این باره اطلاع ندارم. هیچ پیش‌بینی درستی نمی‌شود کرد که آینده چه خواهد شد.

این تحلیلگر اصلاح‌طلب گفت: در ایران مسائل چه در ساختار رسمی و چه در ساختار احزاب و گروه‌ها شفاف نیست و مردم هم به دلیل اینکه در یک شرایط مناسبی نیستند، ممکن است رفتاری انجام بدهند که هیچ‌کس نتواند آن را پیش‌بینی کند. بنابرین از پیش‌بینی چنین چیزی عاجز هستم.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند