کدخبر: ۳۱۷۶۸۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

میزان حضور آمریکایی ها در فضای مجازی

اقتصاد نیوز:نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که ۳۷ درصد یا به عبارتی دقیق تر حدود یک سوم آمریکایی ها برای برگزاری یک فصل تعطیلات مجازی آماده می شوند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، این روزها بسیاری از افراد دور از عزیزانشان زندگی می کنند. این دوری گاهی به علت بعد مسافت است و گاهی به علت کمبود وقت و زمان برای سر زدن به یکدیگر. به هر ترتیب به نظر می رسد همین موضوعات باعث شده که فضای مجازی در نقش برقرار کننده ارتباطات عمل کند و تبدیل به تونلی برای برقراری ارتباط شود.

درواقع به لطف جادوی فناوری ، می توانیم از طریق برنامه هایی مانند اسکایپ و وی چت با عزیزان خود ارتباط مجازی تصویری داشته باشیم. بر اساس بررسی های وب سایت فناوری GearHungry.com که با حضور 3000 کاربر انجام شده است، اغلب افراد مایلند تعطیلات خود را در فضای مجازی بگذرانند.

این بررسی نشان داد که بیش از یک در هر (37٪) آمریکایی ها قصد دارند یک فصل تعطیلات مجازی را در سال 2019 داشته باشند. شاید  بخشی از علت این موضوع بالا بودن قیمت بلیت باشد و بخشی دیگر نیز به ترافیک تعطیلات مرتبط است. بیش از یک چهارم از پاسخ دهندگان (27٪) اظهار داشتند که دلیل این امر این است که خانواده آنها خیلی دور زندگی می کنند ، که با توجه به وسعت ایالات متحده، به نظر بهانه ای واقعی می رسد.

برای تقریباً یک پنجم پاسخ دهندگان (19٪) ، هزینه بسیار مهم است. آنها پولی برای هزینه کردن در بلیت هواپیما ، اتوبوس یا قطار ندارند.تقریباً یکی از پنج نفر (18٪) گزارش دادند که آنها فقط خوشحال هستند که مدتی را به خودشان اختصاص داده و از شرکت خود لذت می برند ، در حالی که 12٪ می گویند که نمی توانند هیچ وقت مرخصی بگیرند.

البته بخشی تامل برانگیز از این تحقیقات نشان داد که یک چهارم مردم می گویند فصل تعطیلات تنها زمان سال است که افراد با خانواده های خود در تعاملند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند