کدخبر: ۳۱۸۸۶۵ لینک کوتاه

معترضان درب داخلی سفارت آمریکا را شکستند +فیلم

اقتصادنیوز؛ در پی حضور گسترده و تجمع تظاهرکنندگان عراقی در مقابل سفارت ایالات متحده در بغداد، درب داخلی سفارت آمریکا را شکسته شد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ معترضان عراقی در مراسم تشیییع شهدای حشدالشعبی به نشانه محکومیت نقض حاکمیت این کشور توسط آمریکا، مقابل سفارت ایالات متحده در بغداد تجمع کرده و شعارهای ضدآمریکایی سر دادند. تظاهر کنندگان عراقی مقابل درب اصلی سفارت آمریکا در بغداد تجمع کرده و خواستار تعطیلی این سفارت و اخراج نیروهای آمریکایی از عراق شدند.

پس از گذشت ساعتی از آغاز این تجمع درب داخلی سفارت آمریکا توسط معترضین شکسته شد.

خبرگزاری السومریه نیوز عراق به نقل از یک منبع امنیتی اعلام کرد، تظاهرکنندگان و معترضان عراقی، پارکینگ سفارت آمریکا در بغداد را آتش زدند.

شبکه تلویزیونی الجزیره نیز اعلام کرد معترضان برجک‌های نگهبانی سفارت آمریکا را در بغداد به آتش کشیدند.

اخبار تکمیلی را از طریق لینک زیر دنبال کنید:

تجمع در مقابل سفارت آمریکا در بغداد

پرچم حشد‌الشعبی در سفارت آمریکا به اهتزار درآمد/ تیراندازی نیروهای گارد سفارت به معترضین/ عصبانیت ترامپ و اتهام‌زنی روبیو به ایران/ فرمانده کتائب سیدالشهدا از محاصره پایگاه‌های آمریکاخبر داد

گفتنی است از ظهر امروز رسانه‌ها از حمله معترضان به ساختمان سفارت خبر می‌دهند صدها نفر در اعتراض به حمله آمریکا به مواضع کتائب حزب الله در مقابل سفارت این کشور در بغداد، پایتخت عراق تجمع کردند. به گفته خبرنگاران حاضر در محل معترضان تلاش می‌کنند وارد ساختمان سفارت شوند.

این مطلب برایم مفید است
14 نفر این پست را پسندیده اند