کدخبر: ۳۱۹۳۳۷ لینک کوتاه

انتقاد عضو شورای شهر تهران به انتصابات پی درپی مدیریت شهری

اقتصادنیوز : رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران می‌گوید اکنون وقت آن است که مدیریت شهری تغییرات مدیریتی و انتصاب مدیران را کنار بگذارد چون این تغییرات پی در پی برای شهر مفید نیست و به کارآمدی مدیریت شهری لطمه می‌زند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پانا ،حسن خلیل‌آبادی   در واکنش به انتصابات پی در پی شهرداری تهران اظهار کرد: «متاسفانه به لحاظ کلان در مدیریت شهر دچار تغییرات شده‌ایم و طبیعی است که تغییرات و انتصابات هم پیش می‌آید اما اینکه هنوز دنبال انتصابات باشیم صحیح نیست.»

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران افزود: «اکنون مدیریت شهری باید انتصابات و تغییرات مدیریتی را کنار بگذارد و به فکر اجرای برنامه‌ها و طرح‌ها باشد، چون تغییرات مدیران، پیشرفت عملکرد نیست بلکه تغییراتی که به سمت بهبود زندگی مردم است، عملکرد مدیریت شهری را نشان می‌دهد. اینکه مردم بهتر زندگی کرده و احساس کنند که در شهر اتفاقاتی افتاده است، نشان دهنده عملکرد خوب مدیریت شهری است اما تغییرات پی در پی مدیران معنی ندارد.»

خلیل‌آبادی یادآور شد: «در این دوره، سه شهردار را در شهر تهران تجربه کردیم که از یک جریان و همفکر بودند. این تغییرات پی در پی را قبول نداریم و معتقدیم تغییرات دوره آقای نجفی کفایت می‌کند و نباید انتصابات دو دوره قبلی را تغییر می‌دادیم. این یعنی همیشه باید دنبال تغییر افراد و امواجی که ناشی از این تغییرات است، باشیم و این برای شهر مفید نیست و به کارآمدی مدیریت شهری لطمه می‌زند.»

  

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند