کدخبر: ۳۲۰۲۳۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
گردان‌های سیدالشهداء عراق: آمریکا با ذلت و خواری از عراق بیرون می‌رود

گردان‌های سیدالشهداء عراق: آمریکا با ذلت و خواری از عراق بیرون می‌رود

اقتصادنیوز: دبیرکل گردان‌های سیدالشهداء (ع) عراق با اشاره به سخن ترامپ پس از پاسخ موشکی ایران مبنی بر اینکه «همه چیز خوب است» گفت که آمریکایی‌ها دروغ می‌گویند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین ،«ابو آلاء الولائی» دبیر کل گردان‌های سیدالشهداء عراق در صفحه توئیتر خود نوشت که آمریکایی‌ها در نهایت ذلت و خواری از عراق خارج خواهند شد.

او نوشت: «نیروهای مقاومت بیش از ۱۷ هزار آمریکایی را در عراق کشتند و آمریکا گفت که آن‌ها فقط ۴۵۰۰ نفر بودند؛ سپس به دولت و مقاومت عراق برای امضای توافقنامه متوسل شد و سپس [از عراق] عقب‌نشینی کرد و گفت که به این توافقنامه عمل نمی‌کند.»

الولائی افزود: « آمریکا پدر و مادر دروغ است، این کشور امروزه نیروی انسانی، سرمایه مالی، عزت و تاریخش را از دست داده و باز می‌گوید که "اوضاع وفق مراد است".»

[گردان‌های سیدالشهداء عراق: آمریکا با ذلت و خواری از عراق بیرون می‌رود]

دبیر کل گردان‌های سیدالشهداء عراق در پایان تأکید کرد که آمریکایی‌ها در نهایت خواری و ذلت از عراق خارج خواهند شد و آن‌چه که در «عین الاسد» رخ داد فقط قطره‌ای از بارانی بود که به زودی فرو خواهد ریخت.

او افزود: «پس منتظر ما باشید، ما خون را هدر نمی‌دهیم و خون‌خواهی شهداء را فراموش نمی‌کنیم.»

بامداد چهارشنبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به پایگاه آمریکایی عین الاسد در غرب عراق خبر داد و اعلام کرد که این عملیات در انتقام از ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش انجام شده است.

گروههای مقاومت بارها اعلام کرده‌اند که پاسخ آن‌ها به جنایت آمریکا جدای از پاسخ ایران خواهد بود و آن‌ها کار خودشان را خواهند کرد. 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند