کدخبر: ۳۲۱۱۴۴ لینک کوتاه

ادعای عجیب نماینده تندرو درباره ارتباط دولت با سقوط هواپیمای اوکراینی؛ روحانی گرا داد!

اقتصادنیوز؛ جواد کریمی قدوسی از چهره‌های تندرو مجلس، با یادآوری توئیت حسن روحانی و اشاره به عدد ۲۹۰ در مقابل تهدید ترامپ مبنی بر هدف قرار دادن ۵۲ سایت فرهنگی ایران، گفت: آیا وقت آن نرسیده که دستگاه‌های امنیتی با عوامل نفوذ سازمان یافته ۴۰ ساله درون انقلاب که سال ها خیانت، ترور، وطن فروشی و فرصت‌سازی برای بیگانگان را رقم زدند برخورد کنند، خیانت و نفوذ و همکاری با دشمن و پیاده سازی اهداف بیگانه از سوی بعضی در داخل این روزها شده اظهر الشمس.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ جواد کریمی قدوسی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۴ دی) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور، گفت: جناب آقای روحانی در روزهای پرالتهاب و نگرانی آمریکا که در انتظار انتقام و سردرگمی و واکنش پس از آن به خود می‌پیچیدند در پاسخ به تهدید رئیس‌جمهور آمریکا جمله‌ای مبهم و راز آمیز را در توئیتر خود منتشر کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای روحانی در تاریخ ۶ دی ماه در توئیتر خود می‌نویسد «آن‌هایی که به عدد ۵۲ اشاره می‌کنند بهتر است به عدد ۲۹۰ هم فکر کنند، هیچ وقت ملت بزرگ ایران را تهدید نکنید، IR۶۵۵» این شماره پروازی است که در پایان جنگ توسط آمریکایی‌ها مورد اصابت قرار گرفت و ۲۹۰ نفر را به شهادت رساند.

وی تصریح کرد: چه ارتباطی بین تهدید ترامپ به تلافی و سقوط هواپیمای مسافربری و توئیت حسن روحانی و واکنش شدید و فشار افکار عمومی از روی آمریکا به سمت داخل ایران است اگر توئیت مربوط به ایشان نیست تکذیب کنند در این صورت آیا نباید نگران نفوذ بود؟ آیا درگیر جنگ امنیتی در داخل ایران نیستیم.

کریمی قدوسی یادآور شد: آیا وقت آن نرسیده که دستگاه‌های امنیتی با عوامل نفوذ سازمان یافته ۴۰ ساله درون انقلاب که سال ها خیانت، ترور، وطن فروشی و فرصت‌سازی برای بیگانگان را رقم زدند برخورد کنند، خیانت و نفوذ و همکاری با دشمن و پیاده سازی اهداف بیگانه از سوی بعضی در داخل این روزها شده اظهر الشمس.

کریمی قدوسی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم گفت: امام خمینی فرمودند «آمریکا از شوروی بدتر است، شوروی از آمریکا بدتر است و انگلیس از هر دو آن ها بدتر است»، رهبر معظم انقلاب نیز در رابطه با انگلیس نظر دادند این رابطه تا حد صفر تنزل پیدا کند. در مجلس گذشته نیز تاکید کردیم رابطه با انگلیس در حد کاردار باشد اما در این دولت روابط ارتقاء پیدا کرد، به زودی دولت باید فرزند روباه خبیث را از ایران اخراج کند در غیر این صورت ملت اقدام می کنند.

این مطلب برایم مفید است
55 نفر این پست را پسندیده اند