کدخبر: ۳۲۱۵۱۷ لینک کوتاه

پیش بینی جدید درباره آیفون

​اقتصاد نیوز:به نظر می رسد آیفون های آینده در حوزه واقعیت افزوده بسیار قوی خواهند بود. درواقع یک گمانه زنی جدید حکایت از آن دارد که اپل برای به روزرسانی آیفون بعدی خود برنامه ریزی می کند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از انتخاب، در حال حاضر شایعات زیادی در مورد آیفون بعدی وجود دارد که سنسور های قوی تری را برای سنجش عمق اضافه می کند.

اکنون تحلیلگران معتقدند که آیفون های آینده نسخه ای به روز شده از "فیس آی دی" را برای تشخیص چهره به کار می گیرند. افزون بر این برای ثبت دقیق تر تصاویر سه بعدی نیز اطلاعاتی موجود است. البته مشخصات دقیق شناسه گوشی به روز شده به اشتراک گذاشته نمی شود. علاوه بر کمک به واقعیت افزوده، سنسور دوربین عقب جدید نیز می تواند به تقویت عکس های پرتره کمک کند زیرا اطلاعات عمیق تری در مورد موضوع خود به دست می آورد.

پیش از این نیز مینگ چی کو، تحلیلگر چینی اپل گفته بود که اپل قصد دارد در طرحی شبیه به آیفون 4 که در سال 2010 وارد بازار شده بود، چهار آیفون جدید را منتشر کند که همه این آیفونها با نمایشگرهای OLED و پشتیبانی از 5G همراه خواهد بود.

اپل به طور سنتی خط اصلی آیفون خود را در فصل پاییز به روز می کند، بنابراین انتظار برای نسخه اصلی بعدی می تواند مدتی طول بکشد. با این حال انتظار می رود که این شرکت جانشین آیفون SE را با طراحی مشابه آیفون 8 در نیمه اول سال معرفی کند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند