کدخبر: ۳۲۲۲۳۴ لینک کوتاه

انتقاد جمهوری اسلامی از نوبخت؛ آیا سازمان برنامه ملک طلق شماست؟

اقتصادنیوز: جمهوری اسلامی در یادداشتی به انتقاد شدید از محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه پرداخت.

به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه نوشت:دیروز رئیس‌ سازمان برنامه و بودجه، در بازدید از قطعه اول آزادراه تهران شمال وعده داد این قطعه در بهمن‌ماه به بهره‌برداری برسد.
به ایشان از دو جهت خدا قوت باید گفت.
اول اینکه بالاخره قطعه اول آزادراه تهران شمال که قرار بود در دولت اول آقای روحانی به بهره‌برداری برسد و دو سه ماه قبل هم گفته بودند در دهه فجر افتتاح می‌شود، حالا با اندکی تاخیر قرار است تا آخر بهمن به بهره‌برداری برسد. امید است، این وعده به آخر سال جاری موکول نشود و یا آنطرف سال، مثل این چند سال گذشته. حالا قطعات دوم و سوم پیشکش!
دوم اینکه آقای رئیس‌ سازمان برنامه و بودجه، اگر برای آزادراه تهران شمال که به غرب مازندران تعلق دارد، در این 6 سال دولت آقای روحانی کاری جدی نکرده، لااقل برای آزادراه قزوین رشت هرکاری توانسته کرده، برای خط‌آهن تهران رشت هم همینطور و برای سایر کارهای عمرانی استان خودشان گیلان بحمدالله هیچ کم نگذاشته.
خدا به ایشان قوت بدهد که اگر اتوبان همت را در این 6 سال اخیر به کرج وصل نکرده، اگر جاده الموت به تنکابن را نیمه‌کاره گذاشته، اگر قطعات 2 و 3 آزادراه تهران شمال هنوز نیمه‌کاره است و اگر کمربندی‌های بعضی شهرهای میان چالوس و تنکابن بلاتکلیف مانده‌اند، برای طرح‌های استان خودشان گیلان هرکاری که می‌توانستند انجام داده‌اند. حالا هم که قول داده‌اند در اوائل سال 1400 یعنی تا پایان دولت آقای روحانی و اقتدار آقای رئیس سازمان برنامه و بودجه که بحمدالله این سازمان ملک طِلق ایشان است، قطعات 2 و 3 آزادراه تهران شمال به نتیجه خواهد رسید. در ناامیدی بسی امید است. خدا را چه دیدی، شاید ایشان غرب مازندران را به اشتباه بخشی از استان گیلان تصور کنند و گوشه چشمی هم به این آزادراه 23 ساله بیاندازند.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند