کدخبر: ۳۲۲۶۱۶ لینک کوتاه

شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح

اقتصاد نیوز: فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح با کشف ۷۸ قبضه سلاح جنگی و شکاری توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این استان خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا؛ سردار حیدر عباس‌زاده اظهار کرد: در روز گذشته (چهارم بهمن‌ماه) پرسنل پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان موفق شدند با کار اطلاعاتی اعضای یک باند قاچاق سلاح و مهمات را که قصد داشتند دو محموله سلاح جنگی و شکاری را وارد استان کنند، شناسایی و دستگیر کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، وی افزود: پرسنل پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان پس از هماهنگی قضایی موفق شدند طی یک عملیات غافلگیرانه دو دستگاه خودرو حامل سلاح قاچاق را توقیف کنند.

عباس زاده بیان کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی ۷۸ قبضه سلاح جنگی و شکاری شامل هفت قبضه سلاح جنگی (پنج قبضه کلاش، یک قبضه سمینوف و یک قبضه کلت کمری) و ۷۱ قبضه سلاح شکاری شامل (۵۷ قبضه وینچستر پنج تیر، ۵ قبضه پنج تیر شکاری و ۹ قبضه شکاری دولول) کشف شده است.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به دستگیری دو متهم در این زمینه، گفت: این متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی مصمم است با قاچاقچیان سلاح، فروشندگان و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز و کسانی که از سلاح مجاز و غیرمجاز برای تیراندازی به سمت مردم، منازل و خودروها استفاده می‌کنند برخورد قاطع و جدی داشته باشد.


 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند