کدخبر: ۳۲۳۳۰۷ لینک کوتاه

معاون رئیس جمهور: دولت مجری بی‌طرف در انتخابات خواهد بود

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: برخی برای جنگ، جنگ می کنند اما شهید سلیمانی برای صلح می جنگید و از دست دادن ایشان ضایعه بسیار بزرگی برای ما و همه انسان های آزاده دنیا بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، "حسینعلی امیری" شامگاه جمعه 11 بهمن ماه در حاشیه حضور در گلزار شهدای کرمان و مزار مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی با اشاره به برنامه های سفرش به استان کرمان اظهار کرد: فردا آغاز ایام الله دهه فجر است که یادآور پیروزی انقلاب به رهبری امام(ره) است که به منظور برگزاری برنامه های این ایام در استان و سفر به شهرستان های زرند و کوهبنان در استان کرمان حضور یافته ام.

وی در ادامه بیان کرد: حداقل وظیفه اخلاقی، انسانی و اسلامی مسئولانی که با استان کرمان سفر می کنند این است که به زیارت مرقد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی آمده و عرض تعظیم داشته باشند.

امیری تصریح کرد: شهید سلیمانی انسانی بزرگ و بنده صالح خدا بود که کرامت ذاتی انسان ها برایش مهم بود و امشب این فرصت مغتنم حاصل شد در بدو حضور در استان شهیدپرور کرمان بر مزار ایشان حضور پیدا کنیم.
وی بیان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی انسانی بسیار بزرگ و بزگوار بود و در بزرگی شخصیت ایشان همین بس که در شهرهای مختلف ایران بزرگ ترین تشییع پیکر ایشان صورت گرفت که می توانیم بگوییم در دنیا تا امروز بی نظیر بوده و شهادت ایشان دنیا دنیا را تکان و معادلات را تغییر داد.

معاون رییس جمهور با اشاره به اینکه هنوز در شهرها و کشورهای مختلف برای شهید سلیمانی مراسم بزرگداشت و پاسداشت برگزار می شود، افزود: این مراسمات نشانه بزرگی این شهید است و می توان ایشان را نماد مبارزه با تروریسم در سطح منطقه و دنیا نام برد که 40 سال از عمرش را در سنگرهای مختلف به دفاع از آرمان های انقلاب و امام گذراند.

امیری با بیان اینکه برخی برای جنگ، جنگ می کنند اما شهید سلیمانی برای صلح می جنگید و از دست دادن ایشان ضایعه بسیار بزرگی برای ما و همه انسان های آزاده دنیا بود تصریح کرد: وفاداری به مقام معظم رهبری و ویژگی های زیادی که شهید حاج قاسم سلیمانی داشت باید به عنوان الگو و نمونه برای مردم گفته شود.

معاون پارلمانی رییس جمهور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مردم، مجریان و ناظران سه رکن انتخابات هستند که دولت مجری بی طرف در انتخابات خواهد بود و دولت به دنبال این است انتخابات پرشور و پرشکوه برگزار شود و همه سلایق و گروه های سیاسی مشارکت حداکثری و بتوانند در انتخابات نامزد داشته باشند و امیدواریم مردم ایران با حضور در انتخابات برگ زرین دیگری به تاریخ کشور اضافه کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند