کدخبر: ۳۲۳۵۴۸ لینک کوتاه

در گفت‌وگوی «جرد کوشنر» با ام.بی.سی مصر مطرح شد؛

وعده کاخ سفید به فلسطینی‌ها

اقتصادنیوز؛ «جرد کوشنر» مشاور و داماد رئیس‌جمهور آمریکا در گفت‌وگویی با برنامه «الحکایه» شبکه «ام بی سی» مصر گفت: اگر فلسطینی‌ها با مذاکره موافقت کنند سرمایه‌گذاری‌ها، فرصت‌های کار و طرح‌های بسیاری در انتظار آنهاست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ «جارد کوشنر» مشاور و داماد «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا از وی به عنوان یکی از معماران طرح موسوم به «معامله قرن» یاد می‌شود، در گفت‌وگویی  با برنامه «الحکایه» شبکه «ام بی سی» مصر با مجری‌گری «عمرو ادیب» اعلام کرد، آمریکا انتظار دارد فلسطینی‌ها پاسخی مثبت به این طرح بدهند.

کوشنر در گفت‌وگویی با برنامه «الحکایه» شبکه «ام بی سی» مصر با مجری‌گری «عمرو ادیب» گفت: اگر فلسطینی‌ها با مذاکره موافقت کنند سرمایه‌گذاری‌ها، فرصت‌های کار و طرح‌های بسیاری در انتظار آنهاست.

وی مدعی شد: جامعه بین‌المللی متعهد به پرداخت پول برای کمک به فلسطینی‌ها شده اما باید مطمئن شوند که تروریست‌ها در آنجا نیستند. اگر فلسطینی‌ها می‌خواهند دولت تشکیل دهند باید به شروطی که هر دولتی به آن متعهد است، پایبند باشند؛ پس از آن ما می‌توانیم مذاکره کنیم.

مشاور رئیس‌جمهور آمریکا ادامه داد، امتیازدهی، امری ضروری برای حل نزاع میان اسرائیل و فلسطین است و این منجر به زندگی بهتر میان طرفین خواهد شد.

او ادعا کرد، رژیم صهیونیستی امتیازهای زیادی داده که بارزترین آنها است است که اجازه حضور هر مسلمانی برای نماز (در مسجدالاقصی) را داده است.

کوشنر سپس از فلسطینی‌ها خواست فرصت را از دست ندهند و این طرح را فرصتی بزرگ برای آنها خواند.

 «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا پس از بیش از دو سال تبلیغ و صحبت از طرح موسوم به معامله قرن سرانجام هشتم آبان ماه از آن رونمایی کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند