کدخبر: ۳۲۳۶۰۸ لینک کوتاه

توصیه انتخاباتی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: پلیس در خدمت مردم است و امنیت انتخابات را بهترین شکل ممکن مهیا خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار کیومرث عزیزی شامگاه یکشنبه 13 بهمن ماه در مراسم گرامیداشت یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور آحاد مختلف مردم و جمعی از مسئولان در مسجد سیدالشهدا(ع) شهرک رضی شهرستان ورامین برگزار شد، طی سخنانی بیان کرد: دشمنان 41 سال است که می‌خواهند جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند. انقلاب ما با آرمان‌ها و راه اساسی امام و رهبری در برابر جهان مقاومت فعال کرده است.

وی ادامه داد: هر چقدر دشمنان فشار بیاورند ما در برابر آنها ایستاده‌ایم. مقاومت در برابر دشمنان هزینه داشته است اما دستاوردهای فراوانی هم داشته است.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران یادآور شد: 27 کشور اروپا در کنار هم قرار می‌گیرند و یک اتحادیه تشکیل می‌دهند. علی رغم اینکه بیش از 29 درصد اقتصاد دنیا را دست دارد اما نمی‌توانند در برابر آمریکا ایستادگی کنند اما نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با حمایت‌های مردم انقلابی توانسته بیش از همه اتحادیه‌ها پایدار باشد و در برابر استکبار جهانی ایستادگی کند.

سردار عزیزی گفت: آن کشورها شعار داده‌اند اما ایران عمل کرده است. اگر آمریکا به جای حاج قاسم سلیمانی فرمانده ارتش روسیه را ترور کرده بود، روسیه هیچ کاری نمی‌تواست بکند اما ایران سیلی محکمی به آمریکا زد.

وی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به کمک مردم قدرتمند شده است. تشییع شهید سردار سلیمانی در جهان نمونه بود. اگر مردم نباشند هیچ سردار، سرباز و.... نمی‌تواند دیگران را تهدید کند اما امروز جمهوری اسلامی ایران افتخار می کند که مردم همراه، همگام و پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستند.

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران اظهار کرد: حاج قاسم به پشتیبانی مردم و انقلاب این کارها را انجام می‌داد و حاج قاسم‌های دیگر نظام ان‌شاءالله با پشتیبانی مردم کارهای بهتری برای انقلاب انجام می‌دهند.

سردار عزیزی تصریح کرد: مشکلات مهمی در کشور داریم و با کمک مجلس، مردم و... این مشکلات باید از بین برود تا مردم دغدغه‌مند نباشند ؛ شرکت ما در انتخابات جزو واجبات است و میزان مشارکت ما در انتخابات بسیار مهم خواهد بود.

وی ادامه داد: خیلی از دشمنان چشم اندوخته‌اند که مردم کمتر از دوره‌های دیگر پای صندوق‌ها بیایند اما کور خواهند دید و ان شاءالله حضور فراوانی در انتخابات پیش‌رو داریم.

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در پایان خاطر نشان کرد: مجلس آینده باید به دولت نظارت کافی را داشته باشد. مجلس باید دولت را وادار به کار و تلاش کند. مردم بهترین‌ها را به مجلس راهی کنند؛ پلیس در خدمت مردم است و امنیت انتخابات را بهترین شکل ممکن مهیا خواهد کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند