کدخبر: ۳۲۳۸۷۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کم شدن لوازم خانگی خارجی در بازار

اقتصاد نیوز:نایب رئیس اتحادیه لوازم خانگی اصفهان با تایید کم شدن لوازم خانگی خارجی در بازار، گفت: قیمت لوازم خانگی دیگر کشش افزایش بیش از این را ندارد، چراکه قدرت خرید مردم کاهش یافته است.

به گزارش اقتصاد نیوز، حسین عبدلی در خصوص آخرین وضعیت بازار لوازم خانگی، به ایسنا گفت: تاکنون آثاری از افزایش قیمت آن چنانی لوازم خانگی وجود نداشته و قیمت‌ها طی چند ماه گذشته ثابت مانده است.

وی با تایید کم شدن لوازم خانگی خارجی در بازار، تاکید کرد: در حال حاضر کمبود لوازم خانگی خارجی در بازار احساس می‌شود و اگر هم باشد، به نوعی جنس قاچاق است.

نایب رئیس اتحادیه لوازم خانگی اصفهان دلیل کم شدن لوازم خانگی خارجی را جلوگیری از واردات آن عنوان کرد و ادامه داد: به طور قطع تولید کالای داخلی نمی‌تواند جوابگوی بازار باشد و هنوز در بازار جای خالی لوازم خانگی خارجی احساس می‌شود.

عبدلی گفت: در شرایط موجود بازار لوازم خانگی ایرانی کیفیت بالا نیز وجود دارد و متقاضیان باید بسته به نیازشان از بین آن‌ها انتخاب و خرید کنند.

وی همچنین در رابطه با طرح شناسه دار کردن کالا‌ها که از ۱۶ بهمن ماه قرار است اجرایی شود، گفت: امیدواریم این طرح انجام شود و دستورالعمل‌های مشخص آن به اتحادیه‌های کشور ابلاغ شود.

نایب رئیس اتحادیه لوازم خانگی اصفهان با پیش بینی اینکه قیمت لوازم خانگی بیش از این توان افزایش ندارد، گفت: به دلیل قدرت خرید پایین مردم، بازار دیگر کشش افزایش قیمت ندارد.

عبدلی همچنین با تاکید بر اینکه خرید لوازم خانگی باید از فروشگاه‌های معتبر و دارای پروانه باشد، در خصوص برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی، گفت: نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان باوجود شلوغی بسیار، اما با استقبال بسیار پایین خرید مردم مواجه بود و نتوانست انتظارات را برآورده کند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند