روایت یک مقام اطلاعاتی از جاسوس‌خانه‌های ضد جمهوری اسلامی

کدخبر: 324570
مدیرکل اطلاعات استان کردستان گفت: 40 جاسوس‌خانه در همسایگی ما و در آن سوی مرزهای جمهوری اسلامی ایران علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، مدیرکل کل اطلاعات استان کردستان بعد از ظهر امروز در همایش روحانیون استان کردستان که با موضوع بررسی چالش‌های پیش‌رو امت اسلامی در عصر حاضر در سالن جلسات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام انقلاب اسلامی و تبریک چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: ‌ بعد از انقلاب اسلامی اقدامات زیادی از سوی استکبار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام شده است.

وی گفت: این قصه تا سال 83 ادامه داشت، وقتی دشمنان فهمیدند نظام جمهوری اسلامی ایران از طریق جنگ سخت از بین نمی‌رود، دست به برنامه‌ریزی‌های دیگری زدند.

مدیرکل اطلاعات استان کردستان خاطرنشان کرد: دشمنان از اول انقلاب از معابر مختلف برای ضربه‌زدن به انقلاب ورود پیدا کرده و بر اساس یافته‌ها یک برنامه دنباله‌دار را برای براندازی نظام تدوین و اجرا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه چهل جاسوس‌خانه در همسایگی ما و در آن سوی مرزهای جمهوری اسلامی ایران علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند، افزود: هجمه‌های اقتصادی، تصویب قطعنامه‌های متعدد با هدف افزایش فشار به مردم، حداکثر استفاده از امکانات حقوقی، سفارت مجازی، دسترسی به تحلیل‌های سیاسی و اجتماعی جمهوری اسلامی، شکاف بین مردم و حاکمیت، شکاف بین رهبری و مسئولان، ایجاد آشوب، ممانعت از دستیابی ایران به پیشرفت‌های علمی، حمایت‌ از گروه‌های تجزیه‌طلب و قوم‌گرا و استفاده از پوشش شرکت‌های مختلف، شناسایی متخصصین جمهوری اسلامی، دستگیری عناصر مرتبط با جمهوری اسلامی، گسترش سایت‌ها و چت‌روم‌های ایرانی، شناسایی و ربایش برخی از عناصر اطلاعاتی کشور از اقدامات دشمنان علیه نظام است.

دشمنان دنبال دو قطبی‌سازی جامعه در انتخابات هستند

وی دو قطبی‌سازی جامعه به‌ویژه در بحث انتخابات را از دیگر اهداف و توطئه‌های دشمنان دانست و بیان کرد: راه‌اندازی کمپین کاهش امیدواری به زندگی، رواج ازدواج سفید، مقابله با قوانین فقه اسلامی، طرح موضوع ممانعت از حضور زنان در اجتماع و نابرابری جنسیتی از دیگر توطئه‌های دشمنان علیه نظام است.

مدیرکل اطلاعات استان کردستان عنوان کرد: نسخه اثربخش برای از بین بردن وحدت در جوامع اسلامی از دیگر برنامه‌های دشمنان اسلام است که در برخی از کشورها موفق شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه جوامع و مناطقی که دارای روحیه خودپرستی، غرور و کبر هستند و جاهایی که عقده وجود دارد مورد هدف اصلی دشمنان در دستیابی به اهدافشان در هجمه‌های فکری و نرم و تحقق اهداف پلید تفرقه و انشقاق است، اظهار کرد: این مکان‌ها تقریباً به عنوان جایی که می‌توانند تخم تفرق را بکارند، مورد توجه قرار داده‌اند.

وی بیان کرد: شرط اجرای عدالت در کشور وجود وحدت بوده که همواره مورد تائید بزرگان و رهبران ما قرار گرفته است.

مدیرکل اطلاعات استان کردستان با یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه چاره‌ای جز قوی شدن در برابر دشمنان نداریم، تصریح کرد: باید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و تکیه بر داشته‌های درونی در عرصه‌های مختلف نظامی، اجتماعی، علمی و فرهنگی اقداماتی را انجام دهیم که دشمن تفکر تعرض به کشور ما را فراموش کند.

وی تصریح کرد: علما و روحانیون به‌عنوان منادیان فکری جامعه، مسئولان و مردم به عنوان عناصر اصلی مقابله با دشمنان هستند.

مدیرکل اطلاعات استان کردستان بسترسازی، فرهنگ‌سازی و گفتمان‌سازی با اقشار تاثیرگذار را مورد تاکید قرار داد و گفت: گفتمان ایمان و معنویت رفاه و معیشت، تقویت سرمایه اجتماعی و قدرت دفاعی کشور باید بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و بازدارندگی را ایجاد کند تا دشمن جرأت تهدید ما را نداشته باشد.

وی اظهار کرد: جلوگیری از وابستگی به خارج و دشمنان از راهبردهای اساسی دستیابی به اهداف و چشم‌اندازهای نظام است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما