کدخبر: ۳۲۵۵۱۱ لینک کوتاه

روایت نماینده ولی‌فقیه از پشت‌پرده هزینه‌های چند صد میلیونی نامزدها

اقتصادنیوز: نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: برخی‌ها صدها میلیون هزینه می‌کنند و پوستر های زیادی را در کنار یکدیگر به دیوار مردم می چسبانند. افرادی که این گونه هزینه می‌کنند با اموال بیت المال می‌خواهند چه کنند؛ بی شک پشت پرده این هزینه های میلیونی سرمایه گذارانی هستند که پس از ورود نامزدها به مجلس به دنبال امتیازات گسترده ای هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فرد شامگاه یکشنبه در نشست با جوانان و طلاب فعال در زمینه های فرهنگی و سیاسی در مصلی مهدیه اهواز اظهار داشت : اگر بخواهیم به یک مجلس تراز انقلاب اسلامی دست پیدا کنیم باید برای آینده کار کنیم.

وی گفت:مطالبه رهبر معظم انقلاب در نشست اخیر خود این بوده که نخبه پروری کنیم تا این نخبگان بتوانند مشکلات مسئولیتی را در نظام مقدس اسلامی برطرف کنند.

وی اظهار داشت : برخی ها هزینه‌های میلیونی و بعضا میلیاردی می‌کنند و کارناوال های شادی در خیابان راه انداخته اند در حالی که این افراد قرار است نمایندگان امت حزب‌الله باشند اما این هزینه‌ها را از کجا آورده اند.

حجت‌الاسلام موسوی فرد گفت: برخی‌ها صدها میلیون هزینه می‌کنند و پوستر های زیادی را در کنار یکدیگر به دیوار مردم می چسبانند در حالی که صاحب این منازل ناراضی است و کجای این حرکت های غیر اخلاقی بوی تقوا و تدین می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد اظهار داشت: افرادی که این گونه هزینه می‌کنند با اموال بیت المال می‌خواهند چه کنند؛ بی شک پشت پرده این هزینه های میلیونی سرمایه گذارانی هستند که پس از ورود نامزدها به مجلس به دنبال امتیازات گسترده ای هستند.

وی ادامه داد: اگر شهردار قوی داشته باشیم این نشان دهنده شورای شهر قوی است و در غیر این صورت عملکرد شوراها زیر سوال می‌رود؛ وقتی مجلس قوی داشته باشیم بی‌شک می‌توانیم وزرا و مدیران قوی را برای کشور انتخاب کنیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان افزود: مرکز استان باید نماینده تراز انقلاب داشته باشد تا بتواند آبروی استان را حفظ کند اما آنهایی که میلیاردی هزینه می‌کنند به درد مجلس اسلامی نمی خوردند .

وی اظهار داشت :آتش به اختیار طرفداران انقلاب اینجا خود را نشان می‌دهد؛ باید به دنبال فردی باشیم که بتواند مشکلات استان را برطرف کند و امیدواریم با انتخاب اصلح این نمایندگان را انتخاب کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی فرد گفت: اصلاح‌طلبی و اصولگرایی دیگر معنی ندارد و در چنین شرایطی نماینده انقلابی باید مطالبه شود.

وی تدین و تقوا ، توان مدیریتی، تنفر از فساد ، حفظ عزت ملت ، مرز بندی مشخص با دشمن، توجه به مصالح نظام و منطقه ای و در نهایت ساده زیستی را از ویژگی های اصلی یک نماینده انقلابی برشمرد و گفت:  کاندیدای مجلس باید برای نگرانی مردم برنامه های عملی ارائه دهند ؛ اشتغال ،مسکن و عدالت اجتماعی از مطالبات جدی شهروندان است.

وی با تاکید بر رفع مشکلات بیکاری در استان توسط نمایندگان مجلس آینده اظهار داشت: ۷۰۰ هزار نیروی بیکار در استان وجود دارد که باید نمایندگان برای این جوانان برنامه های عملی ارائه دهند؛ برای مسکن و معیشت مردم باید کاری اساسی انجام شود و در حوزه کشاورزی و کوتاه کردن دلالان راهکارهای مناسب ارائه شود .

نشست حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فر نماینده ولی فقیه در استان با جمعی از فعالان فرهنگی ،طلاب و دانشجویان فعال سیاسی و فرهنگی شامگاه یکشنبه در محل مصلی مهدیه اهواز پیرامون مسائل یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این نشست جمعی از دانشجویان و جوانان فعال در حوزه فرهنگی و سیاسی استان نظرات خود را در خصوص چگونگی رفتار نامزدها در روزهای پیش از برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس و پس از آن حضور در مجلس و رسیدگی به مشکلات مردم، شفاف سازی کاندیدا برای هزینه‌ های انتخاباتی، چرایی استفاده نامزدها از اماکن و امکانات دولتی برای تبلیغات و ارائه لیست های مختلف را ارائه دادند .

 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند