کدخبر: ۳۲۵۷۸۳ لینک کوتاه

اگزوزهای عجیب خودروی تیونینگ شده +عکس

اقتصاد نیوز:شرکت تویوتا یک خودرو تیونینگ شده ساخته که اگزوز های عجیبی دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از چرخان، شرکت‌های مختلفی در جهان و به‌خصوص در کشورهای اروپایی و آمریکا مانند مگنافلو، آکراپویک، بورلا و بسیاری دیگر وجود دارند که تنها حوزه فعالیت این شرکت‌ها، محدود به ساخت و طراحی سیستم‌های خروجی دود یا اگزوزهای جذاب و متنوعی است که می‌توانند چهره یک خودرو را ازاین‌رو به آن رو کنند؛ اما در کشور ژاپن، شاید این قضیه کمی عکس بوده و آن نتیجه جذاب و امیدبخش را ندهد.

این شرکت اگزوزسازی ژاپنی که بانام سنس برند شناخته می‌شود، در نمایشگاه خودرویی توکیو حضور یافته است تا بتواند آخرین دستاوردهای طراحی خودش را که بر روی تعدادی از مدل‌های تویوتا به نمایش گذاشته است، در دید عموم افراد بگذارد. البته هیچ ویدئویی وجود ندارد که بتوانیم صدای تولیدشده توسط این اگزوز تهاجمی و عجیب را بشنویم اما ظاهر آن، شاید همان چیزی نباشد که هرکسی انتظارش را داشته است.

این سیستم‌های خروجی دود اگزوز که در تویوتا کرون اثلیت (Crown Athlete) مشاهده می‌کنید، به‌صورت قرینه از دو طرف انتهایی خودرو مسیر خودشان را پیداکرده و هم در قسمت‌های کناری به‌صورت تقارنی و چهارگانه مسئولیت تولید صدا و خروج دود را بر عهده‌دارند و هم در قسمت وسط.

همچنین نمونه‌های دیگری از این سیستم‌های تهاجمی اگزوز را می‌توانیم مشاهده کنیم که البته با حجم بزرگ و قیافه نسبتاً بدی که به خودرو داده‌اند، شاید آن‌طور که بایدوشاید، نتوانند به موفقیت تجاری برسند و تنها به درد نمایش‌های آنی و لحظه‌ای بخورند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند