کدخبر: ۳۲۶۹۲۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تغییر شیوه اجرای کنسرت بنیامین به دلیل شیوع کرونا

اقتصادنیوز: کنسرت لغوشده بنیامین بهادری که پیش‌تر قرار بود ششم اسفند در سالن ۱۵۰۰نفری برج میلاد و در دو سانس برگزار شود، شب گذشته به طور رایگان در بخش زنده (لایو) صفحه اینستاگرام این هنرمند برگزار شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بنیامین بهادری در ابتدای این اجرا با تشکر از حضور طرفدارانش گفت: قرار بود امشب همدیگر را حضوری ببینیم، حالا هم این اتفاق خواهد افتاد، با این تفاوت که قرار بود تنها سه‌هزار نفر در سالن در دو سانس همراه ما باشند، اما اکنون برای خانواده هفت‌هزار نفری اجرا می‌کنیم. این کنسرت را به احترام شما و برای دور شدن‌تان از خبرهای بد برگزار می‌کنیم.

بنیامین بهادری به همراهی استیو آوانسیان (رهبر ارکستر)، هسو اله‌وردی و امیل موسی‌خانی نزدیک به یک ساعت برای علاقه‌مندانش قطعات پیشنهادی را اجرا کرد.

این خواننده در پاسخ به این سوال که ایده این کار پیشنهاد چه کسی بود، گفت: ما در بنیامین موزیک هرگز کسانی را که دوست‌شان داریم، ناامید نمی‌خواهیم. روزی که خبر لغو کنسرت‌ها آمد این ایده به نظرم رسید و دوستان مثل همیشه همراهی‌ام کردند. مطمئن هستم دوستان دیگر هنرمندم نیز از این ایده استقبال می‌کنند.

کنسرت مجازی بنیامین بهادری از ساعت ۲۰:۳۰ آغاز شد و در ۲۱:۴۰ پایان یافت.

چندی پیش در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و شرایط پیش‌آمده، تمامی اجراهای موسیقی به دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لغو شد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند