کشف ٨٠ لیتر الکل صنعتى و دستکش لاتکس با گزارش مردمى در رامیان

کدخبر: 327085
اقتصادنیوز: رئیس کل دادگستری گلستان از کشف چندین لیتر الکل صنعتى و دستکش لاتکس با گزارش مردمى در رامیان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از میزان، در پی اعلام شماره تماس جهت گزارش تخلفات در حوزه احتکار و گرانفروشى مواد بهداشتى و ضدعفونى کننده و ماسک از سوى رئیس کل دادگسترى گلستان، بیش از ۱۰۰ پیامک گزارش تخلف به شماره تماس اعلامى از سوی شهروندان ارسال شد.

هادى هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان عصر روز گذشته در گفتگو با میزان از شهروندان گلستانى خواسته بود موارد گرانفروشی و احتکار ماسک و ملزومات مورد نیاز بهداشتى مردم را به شماره ۰۹۱۱۱۷۵۶۱۱۴ پیامک کنند.

رئیس کل دادگستری گلستان در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقى و قضایى خبرگزارى میزان نیز از بررسی گزارش‌های دریافتی خبر داد و عنوان کرد: یکی از این پیامک‌ها گزارشی از رامیان بود که در آن فردی در سایت دیوار آگهی درباره فروش الکل صنعتی برای ضدعفونی و دستکش لاتکس گذاشته بود. این گزارش برای بررسی به دادستان رامیان ارجاع شد.

مظفرى، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامیان در ابن رابطه بیان کرد: پس از اطمینان از درستی موضوع، با دستور قضایی و با همراهی کارشناس دارو و درمان بهداشت، کارشناس صنعت و معدن و پلیس آگاهی به منزل محل مراجعه و ۴ گالن بیست لیتری الکل صنعتی و چند بسته دستکش لاتکس کشف شد.

مظفری تصریح کرد: گشت مشترکی با همراهی کارشناسان دستگاه اجرایی تشکیل و از همه داروخانه‌های شهرستان بازرسی شد که خوشبختانه تخلفی مشاهده نشد.

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید