اماکن پرتردد شهر گرگان شب گذشته ضدعفونی و گندزدایی شد

کدخبر: 327405
اقتصاد نیوز: عملیات ضدعفونی و گندزدایی شبانه مبلمان شهری و خیابان‌ها و اماکن پرتردد شهر گرگان شب گذشته در گرگان آغاز شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم؛ عبدالرضا دادبود، شهردار گرگان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهارداشت: براساس مصوبه مدیریت بحران استان و شهرستان، معابر و خیابان‌ها و اماکن پرتردد و همچنین مبلمان شهری گرگان به صورت شبانه و مستمر گندزدایی و ضدعفونی می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح با هدف پیشگیری از شیوع کرونا در مرکز استان در دستور کار قرار گرفته است، گفت: برهمین اساس ایستگاه‌های اتوبوس، خیابان‌های اصلی و مبلمان شهری گرگان به منظور حفظ سلامت شهروندان از این پس ضدعفونی خواهدشد.

شهردار گرگان بیان داشت: عملیات گندزدایی و ضدعفونی اماکن پرتردد شهر گرگان با همکاری سپاه و ارتش در حال انجام است.

وی ادامه داد: تا کنون کلیه ساختمان‌های شهرداری در دو مرحله گندزدایی شده است. همچنین در ورودی کلیه ساحتمان‌ها، شهرداری مناطق و مراکز تابعه نیز مواد ضدعفونی کننده و دستکش در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌دهیم.

دادبود یکی دیگر از اقدامات شهرداری گرگان را ضدعفونی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری برشمرد و گفت: تمامی اتوبوس‌ها و تاکسی‌های درون شهری گرگان هر شب در پارکینگ اتوبوسرانی شهر ضدعفونی می‌شوند. همچنین خودروهای آژانس‌ها، سرویس‌های مدارس و غیره نیز می‌توانند با مراجعه به این مکان نسبت به گندزدایی و ضدعفونی کردن خودروهای خود اقدام کنند.

وی افزود: همچنین طرح ضدعفونی وسایل بازی و تجهیزات ورزشی پارک‌های سطح شهر گرگان نیز انجام شده و این عملیات به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.


 

تیتر یک
  • گزارش عملیات بازار باز روز چهار شنبه ۸ بهمن

    در روز چهارشنبه ۸ بهمن ۳ هزار و ۶۱۰ میلیارد تومان نقدینگی به بانکها تزریق کرده و ۴ هزار و ۵۹۰ میلیارد تومان نیز به…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید