کدخبر: ۳۲۷۴۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پرفروش‌ترین گوشی‌های سال ۲۰۱۹

اقتصاد نیوز:تحقیقات مؤسسه کانتر پوینت نشان می‌دهد از میان ۱۰ گوشی پرفروش سال ۲۰۱۹ تعداد ۹ گوشی توسط سامسونگ و اپل تولید شده‌اند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، تحقیقات مؤسسه کانتر پوینت نشان می‌دهد از میان ۱۰ گوشی پرفروش سال ۲۰۱۹ تعداد ۹ گوشی توسط سامسونگ و اپل تولید شده‌اند.

تقریباً یک کلیشه است که بگوییم اپل و سامسونگ بازار تلفن هوشمند را در دست دارند، اما اکنون شواهد بیشتری برای حمایت از این ادعا وجود دارد.

Counterpoint Research محاسبه کرده است که ۹ گوشی از میان ۱۰ گوشی هوشمند برتر فروخته شده در سراسر جهان در سال ۲۰۱۹ توسط اپل یا سامسونگ ساخته شده است و تنها استثناء شامل رده پنجم این طبقه‌بندی می‌شود.

گوشی‌ای ۵ شرکت چینی اوپو در رده پنجم میان ۱۰ گوشی پرفروش سال ۲۰۱۹ قرار دارد؛ به نظر می‌رسد گوشی‌های ساخت چین در سال گذشته محبوبیت چندانی نداشته‌اند.

آیفون XR، سه درصد از کل تلفن‌های فروخته شده را به خود اختصاص می‌داد، در حالی که Galaxy A۵۰ با ۱.۸ درصد بالاترین تلفن اندرویدی این لیست بود.

گالکسی ای ۱۰ نیز در رتبه چهارم قرار دارد؛ آیفون ۸، گالکسی ای ۲۰، آیفون ۱۱ پرو مکس، آیفون۷ وآیفون ایکس اس مکس نیز رتبه‌های ششم تا دهم را از آن خود کرده‌اند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند