کدخبر: ۳۲۸۶۴۵ لینک کوتاه

بازسازی منطقه ۴ آزادراه تهران - شمال آغاز شد

اقتصادنیوز: مدیرکل روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: کار پاکسازی و تثبیت بخشی از قطعه چهار آزادراه تهران- شمال که دو روز پیش ریزش خاک داشت، آغاز شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، وحید تشکری، اخبار منتشر شده در رابطه با رانش در منطقه یک آزادراه تهران-شمال را کذب دانست و افزود: رانش کوه در منطقه چهار این آزادراه که حدفاصل مرزن آباد تا چالوس است رخ داده که از سال ۹۲ افتتاح شده و زیر بار ترافیکی است.

‎تشکری خاطرنشان‌کرد: خیراله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در زمینه ریزش در آزادراه تهران- شمال با هیچ رسانه ای گفت‌وگو نداشته و اخبار منتشر شده، حاشیه‌سازی‌های رسانه‌ای است.

‎مدیرکل روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور یادآورشد: کارشناسان شرکت آزادراه به‌عنوان بهره‌بردار و مسوول نگهداری و مهندسان مشاور ذیربط از محدوده لغزشی بازدید کردند و با استقرار اکیپ‌های عملیاتی کار پاکسازی و تثبیت محل شروع شده است.

‎به گفته تشکری، وضعیت عبور از منطقه یک آزاد راه تهران- شمال حدفاصل تهران تا شهرستانک که اوایل اسفندماه افتتاح شد، عادی است.

محدوده‌ای که دچار ریزش خاک شده، منطقه چهار آزادراه تهران- شمال حدفاصل مرزن‌آباد به سمت چالوس است. لغزشی بطول ۲۰۰ متر در این قسمت رخ داده است و موجب شد باند برگشت آزادراه در مسیر چالوس به مرزن‌آباد مسدود شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند