توقف فعالیت خطوط اتوبوسرانی درون شهری در لرستان

کدخبر: 329485
اقتصادنیوز: استاندار لرستان گفت: خدمات شرکت های اتوبراسرانی درون شهری در این استان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا سید موسی خادمی شامگاه شنبه در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان لرستان که بصورت ویدئوکنفرانس برگزار شد اظهار داشت: این تصمیم به جهت جلوگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا گرفته شده است.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم جهت توزیع کود شیمیایی از طریق رابطین سازمان جهاد کشاورزی به منظور جلوگیری از تجمع آنان و خطر مبتلا شدن و گسترش ویروس کرونا انجام شده است.
استاندار لرستان همچنین گفت: با هماهنگی دیوان محاسبات و امور مالیاتی هزینه کردن اعتبارات ارزش افزوده برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در فرمانداری‌ها منعی ندارد.
وی در این ویدئو کنفرانس اظهار داشت: دستگاه های اداری امور عشایر، منابع طبیعی، نیروی انتظامی و فرمانداران بروجرد و پلدختر تمهیدات لازم جهت عدم ورود عشایر کوچ رو به استان را انجام دهند.
به گفته وی ضمن بازرسی از جایگاههای عرضه سوخت، نانوایی ها، قصابی ها و مشاغل خدماتی، با افراد متخلف که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی نمایند برخورد قانونی صورت پذیرد.

خادمی در این جلسه خواهان همکاری شرکتهای آب ، برق گاز ، مخابرات و شهرداری با دانشگاه علوم پزشکی به جهت راه اندازی مرکز قرنطینه دورود شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما