کدخبر: ۳۳۰۰۳۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
سازمان جهانی بهداشت بر ماندن در منازل و پرهیز از مسافرت تاکید کرد

سازمان جهانی بهداشت بر ماندن در منازل و پرهیز از مسافرت تاکید کرد

اقتصادنیوز: دفتر نمایندگی سازمان جهانی بهداشت (WHO) در ایران از تمام ایرانی‌ها خواست تا با ماندن در منازل و پرهیز از مسافرت و بازدیدهای نوروزی، بهار امسال را جشن بگیرند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، نمایندگان سازمان جهانی بهداشت به همراه تیمی از کارشناسان کشور چین و نمایندگان سازمان جهانی بهداشت در ایران ۲۴ اسفند ماه در بازدید از بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از اقدامات دانشگاه های ایران برای مهار ویروس کرونا جدید بازدید کردند تا اطمینان حاصل کنند روند ارائه خدمات و کنترل این ویروس در بالاترین سطح در حال اجرا است.

 نماینده سازمان جهانی بهداشت در این بازدید اظهار کرد: ایران برای پیشگیری از ویروس کرونا جدید در آمادگی کامل قرار دارد و اطمینان کامل داریم در آینده ای نه چندان دور این ویروس کنترل شود.

 نمایندگان WHO ضمن قدردانی از تلاش های وزارت بهداشت برای کنترل و مهار ویروس کرونا اظهار کردند: ایران در زمینه مهار بیماری ها به ویژه بیماری‌های واگیر از قدرت و توانمندی قابل ملاحظه ای برخوردار است و این توانایی را به خوبی در بحران‌ها و بلایا از جمله سیلاب های گسترده ابتدای امسال نشان داده است.

 نمایندگان سازمان جهانی بهداشت یکی از مهمترین ستون های مهار و کنترل بیماری در کشور را  همکاری دو جانبه و قوی بین سازمانهای متولی و مردم دانستند.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند