وضعیت جوی راه های کشور (4 فروردین 99)

کدخبر: 330327
اقتصاد نیوز: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا؛ سرهنگ نادر رحمانی در این باره اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی هم اکنون شاهد بارش برف در اکثر محور های استان های اصفهان و همدان، محور الیگودرز-اصفهان استان لرستان، محور رحیم آباد-اشکورات استان گیلان، محور شاهرود-آزادشهر و ارتفاعات محور هراز مشاهده می شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از وقوع کولاک در محورهای شهمیرزاد-کیاسر، سمنان-دامغان گردنه آهوان نیز خبر داد و افزود: همچنین شاهد بارش باران در اکثر محور های استان های لرستان، قم، گیلان، مازندران، سمنان، خراسان رضوی، شمال استان فارس و محورهای طبس-یزد،طبس-دیهوک استان خراسان جنوبی هستیم.

رحمانی بااشاره به انسداد محور طبس-تپه طاق در استان خراسان جنوبی اشاره کرد و افزود:  این محور از ساعت  ١٠:٣٠ دقیقه روز جاری به علت بارش شدید باران و وقوع سیلاب مسدود شده است. تلاش ها برای بازگشایی این محور ادامه دارد.

وی ادامه داد: از ساعت 10 صبح امروز محور هراز که در ساعت 40 دقیقه بامداد روز جاری به علت بارش برف و کولاک مسدود شده بود بازگشایی شد؛ همچنین محور:کیاسر-سمنان در استان مازندران که از ساعت 8:20 روز جاری به علت بارش برف و کولاک مسدود در ساعت 10 صبح بازگشایی شد.

وی تاکید کرد: در ساعت 10:30 صبح امروز نیز محور طبس-تپه طاق در استان خراسان جنوبی به علت بارش شدید باران و وقوع سیلاب مسدود شد.


 

تیتر یک
  • گزارش تحلیلی اقتصادنیوز از آخرین آمار کرونا در ایران

    اقتصادنیوز: آمارهای کرونایی کشور در روز ۲۲ فروردین۱۴۰۰ سه رکورد را به ثبت رساند که مهمترین بخش آن نشان از جهش کم…

از دست ندهید
بلیط هواپیما