کدخبر: ۳۳۰۶۵۹ لینک کوتاه

تمامی بوستان‌های تهران تعطیل شد

مدیرعامل سازمان بوستانهای شهر تهران گفت: ۲۲۶۹ بوستان محله‌ای، منطقه‌ای و فرامنطه‌ای تهران براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا با نصب پلاکاردهایی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر، علی محمد مختاری با بیان اینکه بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و با تأکید شهردار تهران تا اطلاع ثانوی تمامی بوستان‌های شهری و جنگلی تهران تعطیل هستند، گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی خانواده‌ها بوستان‌های پایتخت از صبح روز پنجشنبه ٧ فروردین تعطیل اعلام شدند.

وی با بیان اینکه پارک‌های شهر تهران فاقد حصار هستند، اضافه کرد: به همین منظور پلاکاردهایی در اطراف پارک‌ها با این مضمون که «شهروندان گرامی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی خانواده‌ها از پذیرش شما در بوستان‌ها معذوریم؛ لطفاً در خانه ها بمانید» نصب شده است. از دیروز بعد از ظهر این پلاکاردها در اطراف تمامی پارک‌های شهر تهران نصب شده است.

مدیر عامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران با بیان اینکه نگهبان‌هایی در اطراف پارک‌ها مستقر شدند تا در این باره توضیحات لازم را به شهروندان ارایه دهند، عنوان کرد: خوشبختانه تا این لحظه بررسی‌ها نشان می‌دهد شهروندان همکاری خوبی در این باره داشته‌اند.

مختاری با بیان اینکه تهران دو هزار و ٢٢۶ بوستان محله‌ای، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای دارد، افزود: با از بین رفتن این بیماری به طور حتم شرایط پذیرش در بوستان‌های پایتخت به روند عادی باز می‌گردد. تعطیلی بوستان‌های پایتخت از طریق رسانه ملی هم به سمع و نظر شهروندان رسیده است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند