کدخبر: ۳۳۱۲۰۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

دستور کار صحن علنی و کمیسیونهای مجلس/

اعلام زمان احتمالی برگزاری جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی

اقتصادنیوز: سخنگوی هیات رئیسه مجلس، دستور کار صحن علنی و کمیسیونهای مجلس در هفته جاری را تشریح کرد و از احتمال حضور وزرای بهداشت و کشور در جلسه علنی روز سه شنبه خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اسدالله عباسی درباره دستور کار مجلس شورای اسلامی در هفته جاری از برگزاری جلسه فردا صبح هیات رئیسه خبر داد و گفت: هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی فردا ساعت ۱۰ صبح در جلسه ای با روسای کمیسیون های تخصصی، دستور کار صحن و کمیسیون‌های مجلس را بررسی خواهد کرد.

عباسی ادامه داد: با توجه به برگزاری جلسه علنی روز سه‌شنبه، در جلسه هیات رئیسه که فردا برگزار خواهد شد درباره حضور وزرای بهداشت و کشور در جلسه علنی روز سه شنبه تصمیم گیری خواهد شد.

وی بررسی مسائل مرتبط با کرونا را مهمترین دستور کار روز سه‌شنبه صحن علنی مجلس دانست و گفت: در این جلسه درباره آسیب های اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا و همچنین درنظر گرفتن بسته های حمایتی برای افراد و اقشار آسیب پذیر و همچنین کارگاه ها و شرکت های آسیب دیده از ویروس کرونا بحث و تصمیم گیری خواهد شد، علاوه بر این طرح ها و لوایحی همچون مدیریت پسماند و مالیات بر اززش افزوده و گزارش برخی کمیسیون ها درباره موضوعات مختلف نیز مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

احتمال بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد در روز چهارشنبه

عباسی با بیان این که در جلسه علنی روز سه شنبه درباره برگزاری جلسه در روز چهارشنبه تصمیم گیری خواهد شد، افزود: در صورت برگزاری جلسه در روز چهارشنبه، ما در این روز بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی  را در دستور خواهیم داشت.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس دهم درباره نحوه فعالیت کمیسیون های تخصصی گفت: در جلسه فردا راجع به زمان برگزاری کمیسیون ها و موضوعات مورد بررسی با حضور رؤسای کمیسیون تصمیم گیری خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند