کدخبر: ۳۳۱۶۱۷ لینک کوتاه

کرونا در فرانسه ۸۳۳ قربانی دیگر گرفت

اقتصادنیوز: مقامات فرانسه اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۳۳ نفر دیگر در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور به ۸ هزار و ۹۱۱ نفر برسد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۳۳ نفر دیگر از مبتلایان به کرونا در فرانسه جان خود را از دست دادند تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور اروپایی به ۸ هزار و ۹۱۱ نفر برسد.

از سوی دیگر،‌ در ۲۴ ساعت گذشته ۵ هزار و ۱۷۱ نفر دیگر در فرانسه به ویروس کرونا مبتلا شدند تا مجموع مبتلایان در این کشور از ۹۸ هزار نفر فراتر رود.

تا کنون بیش از ۱۷ هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در فرانسه بهبودی خود را بدست آورده و بیش از ۷ هزار نفر نیز در شرایط وخیم به سر می‌برند.

آمار فوتی‌ها در فرانسه بدان دلیل شاهد افزایش تصاعدی بوده که دولت فرانسه به تازگی علاوه بر بیمارانی که در بیمارستان‌ها جان خود را از دست می‌دهند، شمار قربانیان کرونا را که در دیگر مکان‌ها از جمله منازل شخصی و خانه‌های سالمندان فوت کرده‌اند، جمع‌آوری و اعلام کرده است.

رئیس فدراسیون بیمارستان‌های فرانسه نیز چندی پیش اعلام کرده بود در آینده نزدیک بیمارستان‌های این کشور دیگر قادر به پذیرش بیماران جدید نخواهند بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند