کدخبر: ۳۳۱۷۹۸ لینک کوتاه

معاون بوریس جانسون هم قرتطینه شد

اقتصادنیوز؛ «مایکل گوو»، معاون نخست‌وزیر و وزیر کابینه انگلیس بعد از مشاهده علائم ویروس کرونا در خانواده‌اش، به قرنطینه خانگی رفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ «مایکل گوو» وزیر کابینه و معاون «بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس بعد از مشاهده علائم ویروس ناشناخته «کرونا» در خانواده‌اش، خود را در خانه قرنطینه کرد.

بنا به گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی میل»، مشاوران وزیر کابینه انگلیس امروز (سه‌شنبه) اعلام کردند که مایکل گوو بنا بر توصیه‌های رسمی در صدد است که به مدت 14 روز خود را قرنطینه کند اما هیچ‌گونه علائم ویروس کرونا را در بدن خود مشاهده نکرده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که گوو در صدد است به وظایف خود مطابق معمول ادامه دهد و پیش از این در شماری از مصاحبه‌هایی که از خانه خود انجام داده بود، درباره وضعیت «بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس که به دلیل شرایط بیماری کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه قرار می‌گیرد، گفته بود که جانسون به بهترین شکل تحت مراقبت است.

 دفتر نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه اعلام کرد که بعد از گذشت ده روز از ابتلای بوریس جانسون به ویروس کرونا و به دلیل ادامه دار بودن علائم بیماری وی، او یک شنبه شب برای انجام آزمایشهای بیشتر در بیمارستان پذیرش شده است.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند