کدخبر: ۳۳۲۸۸۵ لینک کوتاه

​ویروس کرونا صاحب جشنواره شد

اقتصاد نیوز:جشنواره بین المللی فیلم کوتاه انزوای اجتماعی راه‌اندازی شد تا فیلم‌های کوتاه حاصل از فاصله اجتماعی و ایزوله شدن افراد توسط خودشان را به نمایش بگذارد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین، نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه انزوای اجتماعی همه‌گیر با هدف ارائه فیلم‌های کوتاهی که در دوره انزوای اجتماعی ساخته شده‌اند از سوی گروهی از کارشناسان صنعت فیلم مستقر در برلین راه‌اندازی شد.

برای تمام فیلمسازانی که انتظار داشتند در انزوای اجتماعی خلاق‌تر شوند اما متوجه شدند حتی نمی‌توانند در حدی تمرکز کنند که چند خط فیلمنامه بنویسند، کمی انگیزه ایجاد شده است: یک جشنواره فیلم کوتاه جدید که با جوایز مالی و امکان توزیع برای برندگان همراه خواهد بود.

این فستیوال با عنوان فستیوال فیلم کوتاه کرونا نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه انزوای اجتماعی همه‌گیر است که به صورت آنلاین راه‌اندازی شده تا فیلم‌های کوتاهی را که به عنوان واکنشی نسبت به تحولات فعلی که بر اثر ویروس کووید ۱۹ خلق شده، ارایه کند. این کار فیلمسازان را تشویق می‌کند تا فیلم‌های کوتاه خود را که زیر ۵ دقیقه هستند، در هر ژانر یا موضوعی در مکان ایزوله خودشان بسازند.

فرصت ثبت نام در این جشنواره تا ۲۵ آوریل (۶ اردیبهشت) است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند