کدخبر: ۳۳۳۰۲۶ لینک کوتاه

فعالیت کلاس های مجازی شبکه شاد از اول اردیبهشت

اقتصادنیوز : معاون آموزش ابتدایی زمان راه اندازی رسمی کلاس های مجازی در شبکه دانش آموزان (شاد) را اول اردیبهشت ماه عنوان کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازمهر، رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در برنامه تلویزیونی «در انتهای الوند» که صبح امروز روی آنتن رفت با بیان اینکه گنجینه با ارزششی به نام معلمان پرتلاش و با انگیزه را در کشور داریم که در کوتاه ترین زمان برای همراهی ما در آموزش مجازی بسیج شدند، گفت: معلمان به صورت خلاقانه و خودجوش از امکانات شخصی برای آموزشش مجازی بهره بردند. استفاده از در یخچال به عنوان تخته برای آموزش تا سایر خلاقیت ها را این روزها شاهد بودیم. در نهایت هم از اپلیکیشن شاد رونمایی شد.

وی اضافه کرد: شبکه شاد صرفاً کاربری آموزشی دارد و هیچ فعالیت دیگری توسط آن صورت نمی گیرد و والدین باید آن را روی تلفن همراه خود نصب کنند. رسماً از اول اردیبهشت ماه در دوره ابتدایی کا کلاس های مدرسه مجازی شاد را دایر خواهیم کرد.

حکیم زاده گفت: در کنار آن برای دانش آموزانی که به اینترنت دسترسی ندارند راهبران آموزشی ما فعال شده اند و درس نامه هایی را تهیه کرده و به مناطل دانش آموزان بردند و این آموزش ها را در کنار آموزش های تلویزیونی ملی، استفاده از پتانسیل صدا و سیمای استان ها پی می گیریم.

معاون آموزش ابتدایی بار دیگر در این برنامه تلویزیونی تاکید کرد: شرایط بازگشایی مدارس قابل پیش بینی نیست و تابعی از تصمیم ستاد ملی مبارزه با کروناست اما والدین نگرانی بابت ضعف پایه تحصیلی فرزندانشان نداشته باشند که با هر روش ممکن زمان بازگشایی مدارس آن را جبران می کنیم. 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند