کدخبر: ۳۳۳۰۹۲ لینک کوتاه

عابدزاده خواهان قطع دست سارقش شد !

اقتصاد نیوز:در شرایطی که بسیاری از اهالی فوتبال روز دروازه بان را به احمدرضا عابدزاده تبریک می گویند، خانه و مغازه این دروازه بان اسطوره ای مورد دستبرد قرارگرفته است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از سایت خبر ورزشی، احمدرضا عابدزاده یکی از شخصیت های بی بدیل فوتبال ایران است؛ او که یکی از بهترین گلرهای تاریخ فوتبال ایران به شمار می رود، محبوبیت زیادی نزد طرفداران فوتبال دارد و به همین خاطر مورد توجه است. عابدزاده که چند سالی است با راه اندازی یک رستوران مشتریان زیادی را هم به مغازه اش می کشاند، بیشتر با مردم در ارتباط است و همین ارتباط بر محبوبیت او افزوده است.

در چنین شرایطی طبیعی است که وقتی روزی به عنوان روز دروازه بان نامگذاری شده باشد، خیلی از طرفداران فوتبال یاد او بیفتند و این روز را به کاپیتان سابق تیم ملی تبریک بگویند. منتهی یک اتفاق عجیب در روز موسوم به دروازه بان زندگی عابدزاده را تحت تاثیر قرار داده است.

عابدزاده که چند سال قبل اعلام کرده بود دستکش های دروازه بانی اش در جام جهانی 1998 مورد سرقت قرار گرفته، حالا بار دیگر اسیر دزدی از خانه اش شده است. او در این خصوص می گوید: «ملک من 4 قفل دارد، 4 تا! اما با دستگاه فلزبری نرده و قفل را بریده‌اند و کلی وسیله و جعبه‌هایی که لباس‌ها، گرمکن، کفش‌ها، عکس‌ها و... زمان بازیگری‌ام داخل‌شان بوده و همه خاطرات زندگیم محسوب می‌شود را به سرقت برده‌اند. یک روز بعد هم لوسترهای مغازه‌ام را دزدیده‌اند.»

سرقت به فاصله یک روز از خانه و مغازه عقاب فوتبال ایران اتفاق عجیبی به نظر می رسد. البته عابدزاده اعتقاد دارد که این دزدها سابقه دار هستند و عدم برخورد با آنها سبب شده تا به کارشان ادامه دهند و به سرقت دست بزنند. این جملات شماره یک محبوب فوتبال ایران را بخوانید: «چرا دزدی که ۱۰ پرونده سرقت دارد، صحیح و سالم می‌گردد؟ آقایان مسئول که می‌دانند این فرد باز هم دزدی می‌کند چرا دست این‌ها را قطع نمی‌کنند؟»

 

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند