کدخبر: ۳۳۳۳۰۹ لینک کوتاه

رئیس پلیس پایتخت: سال ۹۹ سال جهش تحول در کلانتری‌ها است

اقتصادنیوز: سردار رحیمی گفت: تقویت قسمت مشاوره‌ها در کلانتری، یکی از بخش‌های جهش تحول در کلانتری در سال جدید است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از میزان، سردار "حسین رحیمی" در کمیسون تحول کوپ با اشاره به اینکه علیرغم اینکه سال ۹۸ سالی پراز حوادث و اتفاقات و مشکلات متعددی بود، ولی بحمدالله این سال را با سربلندی و موفقیت پشت سر گذاشته ایم، بیان داشت: باید همه توان و تلاش خود را صرف خدمت به مردم و تامین امنیت آن‌ها نماییم.

وی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا و مشکلات فراوانی که این ویروس برای جامعه بشری به همراه داشته است، عنوان داشت: علیرغم همه مشکلاتی که کرونا در پی داشت وجود این ویروس منحوس موجب رونق و احیا مجدد خیلی از خوبی‌ها از جمله روحیه ایثارگری، مجاهدت و کمک به هم نوع در جامعه ما شد.

رئیس پلیس پایتخت افزود: بحمدالله امروز شاهد ایثار و مجاهدت مثال زدنی کادر پزشکی درمانی در سرتاسر کشورمان هستیم که جا دارد بطور ویژه از خدمات این عزیزان و جامعه خیرین، ایثارگران، جامعه بسیجیان و طلاب کشور صمیمانه قدردانی کنیم.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: علیرغم خبر‌های ناخوشایندی که از شیوع و گسترش ویروس کرونا می‌بینیم از سوی دیگر روزانه شاهد ایثار گروه‌های مختلف مردم و در حقیقت تبلور جلوه‌هایی از عشق و دلدادگی هستیم که نمونه آن در هیچ جای دیگر دنیا شاهد نبوده و نیستیم.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه ویروس کرونا باعث شدکه ما به خدا بیشتر توجه کنیم، بیان داشت: به فرموده مقام معظم رهبری باید تهدید ویروس کرونا را به فرصت تبدیل کنیم که مردم با لبیک به فرموده امام، رهبر و مقتدای خود این معضل را به عشق و دلدادگی و از خودگذشتگی تبدیل کردند.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه سال ۹۹ سال جهش تحول در کلانتری‌ها می‌باشد، عنوان داشت: کلانتری‌ها در راس امور ناجا می‌باشند از این رو همه ما در بحث تحول کلانتری‌ها مسئول و مکلف هستیم.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه احساس امنیت در شهر باید بالا برود و این امر باید در اذهان مردم تقویت و به باور تبدیل شود و این مهم عملکرد مثبت و صحیح و دقیق مارا طلب می‌کند، گفت: این مهم بطور جد به عملکرد دقیق و صحیح کلانتری‌ها بستگی دارد چراکه کلانتری‌ها ویترین ناجا هستند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید براینکه تحول در کلانتری‌ها از فرامین مقام معظم رهبری است، بیان داشت: مراکز مشاوره و مددکاری می‌بایست در کلانتری‌ها تقویت شوند چراکه تقویت این مراکز می‌تواند مانع از اطاله دادرسی و همچنین افزایش اصلاح ذات البین دو طرف دعوا شود مطلبی که خیر دنیا و آخرت ر برای عاملان آن به همراه خواهد داشت.

وی با تاکید براینکه کلانتری‌ها باید از ظرفیت پلیس‌های افتخاری، بسیج، نگهبان محله استفاده نمایند، گفت: با تلاش‌های صورت گرفته شاهد افزایش رضایت مندی مردم از عملکرد کلانتری‌ها هستیم که این مهم باید تقویت و فراگیر شود.

سردار رحیمی با تاکید براینکه کلانتری‌ها باید ملجا و مامن مردم باشد، اشاره داشت: بی حرمتی به ارباب رجوع و عدم انجام کار ارباب رجوع جز گناهان نابخشودنی است که به هیچ وجه قابل توجیه و گذشت نمی‌باشد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه کتمان آماری در واقع همدستی باسارقان و متخلفان است، بیان دشت: قدر این فرصتی که خداوند برای خدمت به مردم در اختیار ما گذاشته است را بدانیم و با خدمتی شایسته به مردم باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند