تست کرونای چند ورزشکار ملی‌پوش کشور مثبت اعلام شد

کدخبر: 333380
​اقتصاد نیوز:سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: متاسفانه نمونه‌های ورزشکاران دیگری که اتفاقا ملی‌پوش بودند مثبت اعلام شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز، رضا سعیدی سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص آخرین تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا در ورزش اظهار داشت: آخرین جلسه ستاد مبارزه با کرونا در ورزش چند روز پیش برگزار شد و سپس دستورالعمل و الحاقیه‌ای را آماده و برای اجرا در اختیار سازمان‌ها قرار گرفت.

او ادامه داد: طی روزهای گذشته یکسری فرم‌هایی تهیه شده که در این فرم‌ها سوال‌هایی از ورزشکاران در خصوص علائم پرسیده می‌شود، ضمن آنکه از زمانی که کرونا شروع شده از آنها در خصوص تمرینات و آمادگی جسمانی آنها سوالاتی پرسیده می‌شود. موضوع بعدی مربوط به آمادگی جسمی و روانی ورزشکاران است که المپیکی‌ها را در دستور کار قرار دادیم.

سعیدی که با شبکه خبر صحبت می‌کرد در خصوص شرایط احسان حدادی و اینکه آیا نمونه ورزشکاران دیگری هم مثبت اعلام شده است یا خیر گفت: متاسفانه نمونه‌های ورزشکاران دیگری که اتفاقا ملی پوش بودند مثبت اعلام شده است اما شهرت آنها به اندازه آقای حدادی نیستند. البته برخی از آنها علائمی داشته اند ولی نمونه نهایی آنها هنوز معلوم نشده است. با این وجود تمام ورزشکارانی که علائم این ویروس را داشته باشند مشکوک به کرونا هستند.

او در پاسخ به این سوال که تمرینات تیم ها از چه زمانی آغاز می‌شود: فعلا تا 15 اردیبهشت قرار نیست تمرینی برگزار شود ولی قرار است در آن روز نشستی برگزار شود و تصمیم گیری نهایی اتخاذ شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما