کدخبر: ۳۳۳۵۴۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

وقتی دولت خود عامل شیوع کرونا می شود ! +عکس

اقتصاد نیوز:درحالی که دولت با تنظیم فاصله های اجتماعی و هوشمند قصد دارد موج ابتلا به ویروس کرونا در کشور را کنترل کند،اما تصمیم جدید باعث شده که خطر انتشار آن در روزهای آینده افزایش پیدا کند!

به گزارش اقتصاد نیوز، یکی از شرایط گرفتن وام یک میلیونی از دولت،داشتن سیم کارت اختصاصی سرپرست خانوار است.

بر این اساس اعلام شد آن دسته از سرپرستان خانواده ها که بنام خود سیم کارتی ندارند می توانند با مراجعغه به دفاتر خدماتی موبایل یک سیم کارت بصورت رایگان دریافت کنند. حالا همین موضوع موجب تشکیل صف‌های متراکم در دفاتر خدمات موبایل شده است.

photo_۲۰۲۰-۰۴-۱۸_۱۴-۲۴-۴۷

این درحالی است که محمدحسین قربانی، نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از صف‌های طولانی مردم برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی انتقاد کرده است.

خیلی ها معتقد هستند دولت می‌توانست برای این منظور تدابیری اتخاذ کند تا مانع ایجاد صف های طولانی شود و از انتشار و ابتلای تعدادی بیشتری از مردم جلوگیری کند.

دستور وزیر ارتباطات

بعد از تجمع مردم در مقابل دفاتر خدماتی موبایل وزیر ارتباطات به اپراتورها دستور داد خیلی زود این وضعیت برچیده شود.آذری جهرمی در پیام خود که در شبکه اجتماعی منتشر کرد نوشت:«مردم نباید در دفاتر ارتباطی صف بکشند، این فرآیند باید متوقف شده و خدمت رسانی مطابق دستورالعمل های وزارت بهداشت باشد.»

photo_۲۰۲۰-۰۴-۱۸_۱۴-۳۲-۵۶

این مطلب برایم مفید است
42 نفر این پست را پسندیده اند