کدخبر: ۳۳۴۴۰۹ لینک کوتاه

توییتر پست‌های مشکوک را پاک می‌کند

اقتصاد نیوز:توییتر در جدیدترین پیشنهاد خود برای جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط مربوط به ویروس کرونا، دستورالعمل حذف توییت‌های فناوری نسل پنجم تلفن همراه و ارتباط آن با شیوع ویروس کرونا را صادر کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، توییتر توییت‌های مشکوک ۵G را حذف می‌کند تا مانع خسارت‌های بیشتر سودجویان به دولت‌ها شود. 

با شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا در جهان بسیاری از کشورها علاوه بر مقابله با این ویروس با بحرانی خطرناک تر از آن یعنی دامن زدن به شایعات مواجه هستند. در انگلیس برخی از سلبریتی‌ها در شبکه‌های مجازی شایعه شیوع ویروس کرونا از طریق مخابرات نسل پنجم را بازتاب دادند که منجر به حمله مردم به دکل‌های مخابراتی در شهرهای لیورپول، بیرمنگام، بلفاست و منچستر شد.

آتش زدن دکل‌های ۵G طی هفته‌های اخیر ده‌ها بار در اروپا تکرار شده و این تئوری توطئه مورد توجه بسیاری از شهروندان اروپایی که بیشترین آمار جانباختگان کرونا در جهان را داشته اند، قرار گرفته است.

توییتر امروز در جدیدترین پیشنهاد خود برای جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط مربوط به ویروس کرونا، دستورالعمل حذف توییت‌های فناوری نسل پنجم تلفن همراه و ارتباط  آن با شیوع  این ویروس را صادر کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند