کدخبر: ۳۳۴۶۸۷ لینک کوتاه

تصاویر عجیب از فوتبال که به زودی عادی می‌شوند

اقتصاد نیوز:دیدار تیم های سوون اف سی و اینچئون یونایتد با قوانینی جدید و تحت تاثیر کرونا، در شهر اینچئون کره جنوبی برگزار شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ورزش مدیا، تقابل نماینده اینچئون با تیم سوون اف سی باعث شد تا بعد از مدت ها، توجه فوتبال دوستان به یک مسابقه در سطح اول فوتبال آسیا معطوف شود. مسابقه ای دوستانه که البته پشت درهای بسته برگزار شد و همچنین از قوانین خاصی تبعیت می‌کرد که همگی تحت تاثیر ویروس کرونا است.

در این بازی داوران، بازیکنان و مربیان موظفند که تا پیش از ورود به زمین ماسک داشته باشند و سپس مربیان همچنان باید به این شکل تیم خود را هدایت کنند. تدارکات تیم ها باید شیشه های آب مخصوص هر بازیکن را تهیه کنند و نام یا شماره پیراهن بازیکن را روی آن بنویسند. در طول مسابقه بازیکنان نباید به هم نزدیک شوند یا صحبت کنند. همچنین انداختن آب دهان به روی زمین با کارت زرد یا قرمز از سوی داور مواجه می‌شود.

 

 

 

 

 

کیم دو هیوک می‌گوید: آب نخوردن در طول بازی را می‌توانیم تحمل کنیم اما صحبت نکردن با هم تیمی ها غیرممکن است. در این صورت شاید حتی نتوانیتم بازی کنیم.

باوجود این که در کره جنوبی شیوع کووید-19 کاهش یافته و تعداد مبتلایان در هرروز تک رقمی شده اما تماشاگران اجازه ورود به استادیوم را ندارند و حتی لیگ بیسبال نیز با استادیوم های خالی آغاز می‌شوند. حتی خبرنگاران نیز نباید به بازیکنان و مربیان نزدیک شوند و با رعایت فاصله فیزیکی می‌توانند پرسش های خود را مطرح کنند.

تبعات بیماری کرونا در تمام بخش های جهان به وضوح دیده می‌شود و حتی تصاویری که از بازی تیم های سوون اف سی و اینچئون یونایتد منتشر شده، شکل جدیدی از فوتبال را به نمایش می‌گذارد؛ شکلی که البته به زودی به آن عادت خواهیم کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند