کدخبر: ۳۳۴۹۰۲ لینک کوتاه

بیشترین ترافیک جاده‌ای بین تهران و کرج

اقتصادنیوز : مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به انسداد ۱۱ جاده به دلیل نبود ایمنی، گفت: بیشترین ترافیک در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌های کرج- تهران و تهران- کرج ثبت شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها اظهار داشت: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و در محور شهریار تا تهران حدفاصل شهر قدس تا بخشی از مسیر وجود دارد.

وی با اشاره به ترافیک روان در محورهای مواصلاتی کشور، گفت: در حال حاضر در محورهای هراز، فیروزکوه، کندوان، آزادراه قزوین- رشت و منطقه یک آزادراه تهران- شمال ترافیک در مسیر رفت و برگشت روان است.

مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به بارش باران در محور فیروزکوه، گفت:‌در حال حاضر در برخی جاده‌های استان مازندران، گلستان، سمنان و خراسان شمالی بارش باران گزارش شده است.

 محرابی‌نیا بیان کرد: بر اساس اطلاعات 2295 دستگاه ترددشمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 6.2 درصد کاهش دارد و در همین مدت سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 17.8 درصد بیشترین تردد بین ساعات17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

 وی گفت:‌آزادراه تهران- شمال هر روز از ساعت 19 تا7 صبح روز بعد به دلیل اجرای عملیات نصب سامانه مدیریت راه و پایش تصویری و سیستم‌های هوشمند تونل‌ها مسدود است و تردد از محورهای کندوان،هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

 مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه‌های کرج- تهران، تهران- کرج و کرج- قزوین پرترافیک‌ترین جاده کشور بود. 

 محرابی‌نیا با اشاره به انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی کافی گفت: ‌در این باره می‌توان به محورهایی نظیر قزوین- همدان، رودبار- قلعه گنج، رودبار- کهنوج، خرم‌آباد-پلدختر، شمشک- دیزین، شهداد- نهبندان، گنجنامه- تویسرکان و منطقه 4 آزادراه تهران- شمال اشاره کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند