کدخبر: ۳۳۵۹۶۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

زندانی شدن من توطئه بود

اقتصادنیوز: ساندرو راسل پس از گذراندن ۲ سال زندان در اولین مصاحبه تلویزیونی اظهار داشت که این اتفاقات توطئه بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، ساندرو راسل پس از گذراندن 2 سال حبس اولین مصاحبه رسمی و بزرگ خود را انجام داد و از مشکوک بودن خودش از این پرونده سخن گفت.

راسل، رئیس باشگاه بارسلونا که پیش از بارتومئو این سمت را داشت در دادگاه قضایی اسپانیا به پول شویی متهم و مجرم شناخته و 2 سال به زندان محکوم شد.

راسل، همسرش و 4 نفر دیگر نزدیک به 20 میلیون یورو از سال 2006 که به حق تلویزیونی و اسپانسرینگ در برزیل بود پول شویی کردند.

ساندرو راسل همچنین متهم به پنهان کردن پول های غیرقانونی بدست آمده توسط ریکاردو تکسیرا، رئیس فدراسیون وقت برزیل متهم شد.

ساندرو راسل در گفت و گو با Lo de Evole on La Sexta عنوان کرد: پرونده من یک اشتباه قضایی نبود ، یک توطئه بود. حتی اینکه اتفاق در کاتالونیا نیز بود تاثیر داشت. انگار چنین چیزی که تو کاتالونیایی هستی پس مجرمی.

راسل همچنین در خصوص پرونده نیمار و خرید او در سال 2013 از سانتوس نیز متهم شد.

وی در این خصوص گفت: پرونده نیمار خیلی دشمن برای من ساخت، شاید کلمه دشمن درست نباشد ولی رقیب های بزرگ برای من درست کرد. می خواهند برای پرونده نیمار برای من 5 سال زندان دست کنند که من ترسی از آنها ندارم.

رئیس پیشین بارسلونا از بازیکنان آبی اناری نیز انتقاد کرد که هیچکس در این مدت سراغ خانواده اش را نگرفته است.

وی اظهار داشت: در این مدت تا آنجایی که به یاد دارم هیچ بازیکنی با خانواده ام تماسی نگرفته است. این بخشی از ورزش حرفه ای است. انگار چیزی که توپ درونش نباشد آنها خودشان را داخل نمی کنند.

راسل اکنون آزاد شده و پرونده دیگر او در حال بررسی است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند