کدخبر: ۳۳۶۲۳۸ لینک کوتاه

یک تصادف کوچک، چقدر خرج روی دست شما می گذارد؟ + جدول هزینه ها

اقتصاد نیوز:هنگام وقوع تصادف، هیچکس دوست ندارد یکی از خودروهای شریک در این تصادف باشد، اما همیشه می گویند که حادثه هیچگاه خبر نمی دهد و با رعایت نکات ایمنی هم ممکن است قربانی تصادف فردی شوید که به نکات ایمنی توجهی نمی کند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خودرو بانک، در طول دو سال اخیر و با افزایش شدید قیمت خودرو و قطعات یدکی، لازم است که توجه بیشتری به اتومبیل خود داشته باشیم و با احتیاط بیشتری رانندگی کنیم، اما اگر یک سر تصادف به شما ختم شود، لازم است که اطلاعات کافی از قیمت برخی قطعات یدکی خودروهای موجود در بازار داشته باشیم که بیشتر از همه در تصادفات آسیب می بینند.

در تصادفات جزیی خیابانی، بیشترین خسارتی که به اتومبیل وارد می شود مربوط به چراغ های جلو، مه شکن و یا آسیب دیدن سپر خودرو می شود که بدون آسیب دیدن بدنه خودرو و قسمت های اصلی، می توانید نسبت به تعمیر و تعویض آنان اقدام کنید، اما اگر تصادف شدیدی با اتومبیل خود تجربه کنید، طبیعتا برای تعمیر و استفاده مجدد از آن هزینه بسیار زیادی روی دست شما خواهد گذاشت.

حالا مروری بر آخرین قیمت برخی از قطعات یدکی موجود در بازار، باتوجه به قیمت های اعلام شده در اواسط اردیبهشت ماه 99 خواهیم داشت که بیشترین آسیب را هنگام وقوع تصادف می بینند.
 

 

 

قیمت برخی قطعات یدکی در بازار

قیمت برخی قطعات یدکی در بازار

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند