کدخبر: ۳۳۶۲۶۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ترامپ بازهم حاضر به استفاده از ماسک نشد!+عکس

ترامپ بازهم حاضر به استفاده از ماسک نشد!+عکس

اقتصادنیوز:دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا برخلاف وعده خود برای استفاده از ماسک حفاظتی در سفرها به سایر ایالت‌های این کشور، در جریان سفر به ایالت آریزونا حاضر به استفاده از ماسک نشد.

 

لجاجت ترامپ برای استفاده نکردن از ماسک‌های حفاظتی

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از ایرنا روزنامه واشنگتن پست، ترامپ روز چهارشنبه هنگام بازدید از کارخانه تولید ماسک در شهر فونیکس ایالت آریزونا حاضر به استفاده از ماسک حفاظتی نشد و تنها از عینک  استفاده کرد. 

گفته می‌شود در جریان بازدید از کارخانه تولید ماسک آریزونا  همراهان ترامپ نیز حاضر به استفاده از ماسک های حفاظتی نشدند و تنها از عینک های ایمنی استفاده کردند.

به نوشته واشنگتن پست، ترامپ و تیم همراه وی در حالی اصرار بر استفاده نکردن از ماسک حفاظتی در این بازدید داشتند که درست پشت سر ترامپ در کارخانه پیامی برجسته حک شده بود که "استفاده از ماسک در این محل الزامی است".  

ترامپ در حالی از ماسک استفاده نکرد که در زمان خروج از کاخ سفید به خبرنگاران گفت: من در حین بازدید از ماسک حفاظتی استفاده می‌کنم زیرا آنجا یک کارخانه ماسک است. 

مایک پنس معاون ترامپ نیز در ماه گذشته به علت استفاده نکردن از ماسک حفاظتی هنگام بازدید از بیماران کلینیک مایو مورد انتقاد تند اصحاب رسانه قرار گرفت. 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند